حضور رئیس سازمان جوانان در جمعیت هلال احمر استان اصفهان/دکتر حبیبی: با اعتماد به جوانان، شاهد نتایج بی نظیری بودیم

رئیس، معاون دانشجویی و جوانان و دبیر مجمع کشوری کانون‎های جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، با حضور در شهر گنبدهای فیروزه‎ای با پرسنل ستادی معاونت جوانان استان اصفهان نشست صمیمی برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی با بیان این خبر گفت: این نشست صمیمی در آستانه برگزاری مرحله کشوری مسابقات رفاقت مهر و با توجه به میزبانی‎های موفق جمعیت هلال احمر استان اصفهان در دوره‎های قبل، با هدف انتقال تجارب برگزاری این مسابقات و با حضور ریاست سازمان جوانان، معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، دبیر مجمع کشوری کانون های جوانان، مشاور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در امور جوانان، روسای ادارات و کارشناسان ستادی این حوزه برگزار شد.

معاون امور جوانان استان اصفهان تشریح کرد: در این نشست صمیمی پس از بررسی مسابقات رفاقت مهر، هر یک از حاضرین ضمن معرفی خود به ارائه گزارش مختصر از طرح‎های اجرا شده پرداختند.

در ادامه دکتر مسعود حبیبی ضمن تقدیر از اجرای برنامه‎ها به صورت کامل و مطلوب در حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: فعالیت برای جوانان و فرزندان این مرزوبوم، باعث افتخار و فرصت غنیمتی است که همگی باید قدردان آن باشیم.

رئیس سازمان جوانان اضافه کرد: همواره با اعتماد به جوانان، شاهد نتایج بی نظیری بوده‎ایم و حاصل این اعتماد با شکل گیری مجامع در سازمان جوانان و جمعیت هلال احمر باعث بدست آمدن موفقیت‎های گوناگون در عرصه مشارکت پذیری و تصمیم سازی جوانان شده است.

دکتر حبیبی تبیین کرد: انجام فعالیت‎های داوطلبانه توسط جوانان در شعب جمعیت های هلال احمر سراسر کشور نشان‎دهنده وجود روحیه داوطلبی میان جوانان همچنین پویایی برنامه‎ها و مشارکت واقعی اعضا در فعالیت‎هاست که امیدواریم با حمایت همه مدیران جمعیت در تمامی سطوح، شاهد اعتماد به نسل جوان در سراسر کشور باشیم.