از برپایی غرفه های سنجش سلامت تا فراخوان عضویت در دانشگاه های قم

فراخوان عضویت دانشجویان جدید الورود در دانشگاه شهاب دانش قم همزمان با شروع ثبت نام دانشجویان در ترم جدید آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در این برنامه که همزمان با شروع ترم جدید و در محوطه دانشگاه و محل ثبت نام دانشجویان برگزار شد، چادر جوانان هلال احمر به منظور برپایی غرفه کانون دانشجویی هلال احمر برپا شد و اعضای کانون برنامه فراخوان عضویت را در دانشگاه انجام دادند و بروشور و کتاب های آموزشی را در میان مراجعه کنندگان توزیع کردند.

در ادامه اعضای کانون ایستگاه صلواتی برپا کردند و با توزیع شربت در میان مراجعه کنندگان ورود نودانشجویان را به دانشگاه تبریک گفتند.

فراخوان عضویت و ثبت نام دانشجویان جدید الورود در دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر

همزمان با شروع ثبت نام دانشجویان در ترم جدید در دانشگاه علمی کابردی قم همچون سایر دانشگاه ها اعضای کانون دانشجویی به معرفی و جذب دانشجویان به فعالیت های کانون پرداختند.

در این برنامه که در محوطه دانشگاه محل ثبت نام دانشجویان چادر هلال احمر به منظور برپایی غرفه کانون دانشجویی هلال احمر برپا شد و اعضای کانون برنامه فراخوان عضویت را در دانشگاه انجام دادند.

در ادامه اعضای کانون، ایستگاه سلامت را به منظور پایش فشار خون ویژه مراجعه کنندگان برپا کردند و این طرح با استقبال دانشجویان و مسئولین دانشگاه مواجه شدند.

در پایان هر کدام از دانشجویان و اعضای کانون که تمایل به ثبت نام در سامانه جامع عضویت داشتند با در دست داشتن مدارک لازم در این سامانه ثبت نام کردند.