دکتر ضیائی با تقدیر از جوانان، داوطلبان، امدادگران و پرسنل جمعیت هلال‌احمر:

سفارش من به شما، خدمت بی‌شائبه به مردم عزیزمان است/ حفظ اصول بنیادین و نیروی انسانی باارزش هلال‌احمر، مورد اهتمام مدیران جمعیت باشد/ قلبی مالامال از دوستی‌ها و محبت‌هایتان در سینه دارم

رئیس جمعیت هلال‌احمر در پیامی خطاب به جوانان، داوطلبان، امدادگران و پرسنل جمعیت هلال‌احمر تاکید کرد:«سفارش من به شما عزیزان، خدمت بی‌شائبه به مردم عزیزمان است و بدانید آنچه برای خدمت به مردم انجام می‌دهید، در درجه اول، نیکی است که به خود کرده‌اید.»

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، متن پیام دکتر سید امیرمحسن ضیائی خطاب به جوانان، داوطلبان، امدادگران و پرسنل جمعیت هلال‌احمر؛ بدین شرح است:

«جوانان، داوطلبان، امدادگران و پرسنل عزیز جمعیت؛
اینک که پس از ۳۲ ماه حضور در کنار شما و نظاره کردن ایثار و گذشت و مهربانی‌تان به ناچار و بنا به مصلحیت، جمع شما را ترک می‌کنم. قلبی مالامال از دوستی‌ها و محبت‌هایتان در سینه دارم. اگر چه این مدت کوتاه بود، ولی کافی بود تا اهمیت این‌گونه خدمات به جامعه را بهتر درک کنم و به‌ درستیِ راهی که می‌روید؛ بیشتر یقین حاصل کنم. در این مدت تمام تلاش خود را برای پیشرفت این مجموعه خدوم، مصروف داشتم تا جمعیت از نظر پاسخگویی به انتظارات مردم، به‌ویژه مردمی که هلال‌احمر برایشان پناهگاه و نقطه امید در دشواری‌ها و بلایا است، در بالاترین سطح قرار گیرد.

ارزش‌های معنوی در این جمعیت بسیار برجسته است و حفظ اصول بنیادین آن و نیروی انسانی با ارزشی که در آن خدمت می‌کند، می‌باید همواره مورد اهتمام مدیران این مجموعه باشد. سفارش من به شما عزیزان، خدمت بی‌شائبه به مردم عزیزمان است و بدانید آنچه برای خدمت به مردم انجام می‌دهید، در درجه اول، نیکی است که به خود کرده‌اید و البته این خدمات در پیشگاه خداوند مهربان نیز، اجرای عظیم داشته و فوزی بزرگ خواهد بود.

دستان پرمهر شما عزیزان را به گرمی می‌فشارم و یاد و خاطرتان را درون قلبم ماندگار می‌کنم و از همه شما حلالیت می‌طلبم و آرزومند روزهایی درخشان برای جمعیت هلال‌احمر و سلامتی و موفقیت برای شما هستم. خداوند یاور و همراهتان باد.

سعدی به روزگاران مهری نشسته بر دل

بیرون نمی‌توان کرد، الّا به روزگاران»