اختتامیه طرح تابستانه شوق رویش در شهرستان جماختتامیه طرح تابستانه شوق رویش با تجلیل از اعضای فعال امور جوانان شهرستان جم برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ با پایان تعطیلات تابستان ۱۳۹۶ اختتامیه طرح ملی شوق رویش با تجلیل از اعضای فعال امور جوانان هلال احمر جم و با حضور معاون امور جوانان هلال احمر استان بوشهر در این شعبه برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور کارشناس دفتر نماینده ولی فقیه، مسئولین آموزش و پرورش، سازمان تبلیغات اسلامی، فرمانداری، مسئول هئیت های مذهبی،  اداره ورزش جوانان، بهزیستی، اداره صنایع، مسئولین دانشگاه ها، دادرس ها و خانواده های آنان، اعضای جوان شعبه برگزار گردید.

معاون امور جوانان اظهار داشت: شوق رویش با هدف های مهارت افزایی – توانمند سازی و غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان توسط مرکز امور جوانان در شعبه اجرائی می شود و اعضا از برنامه های فرهنگی، آموزشی و عام المنفعه این سازمان بهره مند می شوند.

آلبوغبیش در ادامه بیان کرد: این طرح با رویکرد آموزشی و تفریحی بصورت رایگان در شهرهای کوچک، بزرگ و دورافتاده و در روستاهای محروم۲۷ پایگاه و ۹شعبه با حضور بیش از ۷۴۲۵ نفر در مدت ۷۰ روز اجراء شد.

در این مراسم فرماندار ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های صورت گرفته اظهار داشت: بهینه نمودن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان از جمله مسائل مهم این قشر آینده ساز و ارزشمند محسوب می شود و ارتباط نزدیکی با بهداشت روانی، بروز ابتکار و خلاقیت، تبلور اندیشه های آزاد و کاهش فشارهای روحی و در نهایت کاهش آسیب های اجتماعی را دارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جم در بیاناتی اظهار نظر کرد: که بایستی خدمات فرهنگی و اجتماعی مدنظر جوانان قرار بگیرد و در این عرصه نقش آفرینی پررنگ صورت پذیرد و دستگاه ها ی مختلف در کنار هم به این مهم رسیدگی کنند.

در این مراسم کلیپی از فعالیت ها، نمایشگاه صنایع دستی، اجرای مراسم عزاداری و اجرای طرح ملی پیمان دادرسان اجرا گردید.

قابل ذکر است در این مراسم از تیم دادرس که در المپیاد کشوری آماده که به مقام نائب قهرمانی دست پیدا کرده بود تجلیل و تقدیر به عمل آمد و توسط مسئولین شهرستانی و استانی از فعالین طرح شوق رویش تجلیل شد.