یادداشت//صدای پای مهر می آید

قلم ها برای نوشتن مشق ها، می دوند و مشق ها انتظار دستان شما را ميكشند...

صدای گام هایی کوچک به گوش می رسد؛ صدای شکفتن و جوانه زدن، صدای رویش و رُستن، صدای پای بهار، صدای پای مهر می آید….دانشگاه، فرصت بزرگ فهمیدن است که در آن، روح قد میکشد و بزرگ میشود،اصلاً پی بردن به معنای زندگی، راز زیستن و قانون حیات، زیر سقف دانشگاه به دست می آید.

بنایِ محبوب آن همیشه آباد!

این دوران از زندگیتان مهم و سرشار از استعداد و توانایی است شما دانشجویان و سرمایه داران هلال احمر ، باید با فضای علم و دانش و سبک زندگی اسلامی رشد و نمو پیدا کنید.

و باید با کسب علم و دانش و به کارگیری آن در زمینه‌های مختلف در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بر اقتدار کشور عزیزمان ایران بیافزایید.

و به یاد داشته باشید موضوعی که نباید از آن غافل بشویم این است، که شما امروز بار سنگینی را بر دوش دارید به عنوان نماینده سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در دانشگاها،و مهمترین افراد در این سازمان و کشور عزیزمان ایران هستید.

شما دانشجویان در خط مقدم تعالی این کشور و خدمت به جامعه هستید. اگر بناست دانشگاه به شما اعتماد کند،ما باید به شما اعتماد کنیم. هر زمان و هر مکان این جمله را به یاد داشته باشید آینده مربوط به شماست،همانطور که زمان حال هم برای شماست…

بازگشایی خاطره انگیزترین دوران زندگی را به تمامی اعضای سازمان جوانان به ویژه اعضای کانون های دانشجویی تبریک عرض میکنم.

میلاد حسنی امیرآبادی_دبیر مجمع کشوری کانون های دانشجویی جمعیت هلال احمر