بسته خبری فعالیت اعضای جوان استان بوشهر

جوانان بوشهر در برنامه های فرهنگی و امدادی فعالیت مستمر دارند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ رییس جمعیت هلال احمر شهرستان جم از بازدید مفید اعضای جوان جمعیت هلال احمر از سینما به مناسبت این روز خبر داد و افزود: به مناسبت روز سینما ،و به منظور آشنایی اعضای جوان با این حرفه و هنر ،بازدیدی توسط اعضا از سینما صورت گرفت و اعضا در مورد چگونگی کارکرد آن ،با کارمندان صحبت کردند.

احمد یزدانی بیان کرد: از آن جا که سینما و تلویزیون ،نقش بسزایی را  در ترویج و ایجاد فرهنگ های مختلف در سطح اجتماع ایفا می کند،این پروسه دارای اهمیت بسزایی می باشد.

وی ادامه داد: به همین جهت ما با طرح ریزی این ملاقات و دیدار ، در پی ارتقای سطح سواد اعضای جوان هستیم.

برگزاری اردوی برون استانی در شهرستان گناوه

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه از برگزاری اردوی برون استانی در شهرستان گناوه به منظور ایجاد تنوع و همچنین تغییر در فضای آموزشی خبر داد و گفت: یکی از شرایط و اصول یادگیری،حضور افراد داوطلب در شرایط و فضاهای آموزشی مختلف می باشد، چرا که از این طریق آن ها می توانند با حوادث گوناگونی آشنا شوند.
عبدالعلی صیادی اضافه کرد:به همین منظور ،ما با برگزاری این اردوی برون استانی که برای خواهران جمعیت هلال احمر برگزار گردید،در تلاش برای  ایجاد این نوع فضای آموزشی هستیم.

وی افزود:با یاری خداوند ، به زودی اردویی با همین مضمون برای برادران نیز برگزار خواهد شد.

اجرای طرح برای جلوگیری از سوانح جاده ای در شهرستان جم

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان جم گفت: به منظور کاهش تلفات،و ایجاد آمادگی در اعضای جوان جمعیت هلال احمر،طرح آگاه سازی برای جلوگیری از حوادث جاده ای برپا شد و افزود: همانطور که همگی مطلع هستیم،کشور ایران از لحاظ حادثه خیزی و ایجاد تلفات جاده ای بسیار مطرح است.

احمد یزدانی بیان کرد: به همین منظور ما بر برگزاری و ایجاد این طرح ها ،به دنبال کاهش هر چه بیشتر و ایجاد آموزش های لازم برای جلوگیری از تلفات جاده ای هستیم.

وی افزود: در این زمینه ،ما با بهره گیری از اساتید و فضاهای آموزشی مناسبت،سعی داریم که به وظیفه ی خود عمل کرده و باعث حفظ جان انسان ها بشویم.