پیام رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید: می‌آموزیم و یاد می‌دهیم که نوع‌دوستی همواره ماندگار و پایدار است

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ دکتر حبیبی، رییس سازمان جوانان هلال احمر به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۷_۹۶ و آغاز به کار مجدد کانونهای دانش آموزی، دانشجویی و طلاب هلال احمر پیامی صادر کرد. در متن این پیام آمده است:

زنگ مهر به صدا درآمده است و رنگ مهربانی دوباره جاریست. هنگامه دوباره باهم بودن است و زمان آموختن. دوباره در کنار هم به احترام قامت استوار و همیشه پرمحبت آموزگاران درس شیرین زندگی می ایستیم و همه باهم آموختن را می آموزیم.

اکنون که به پاس فراگیری علم و دانش و به بهانه آغاز دوباره فصل آموختن کنارهم آمده ایم، صلح و دوستی و تفاهم را دوباره مشق میدکنیم و احترام به همدیگر را تمرین. املای مهربانی را باز می خوانیم تا بدانیم باهم عهد بسته ایم در جمعیت هلال احمر در هر فصل و زمانه ای به هر علت و بهانه ای می آموزیم و یاد می دهیم که دگردوستی و نوع طلبی هماره جاری ست و پایدار.

بازگشایی مدارس، دانشگاهها، حوزه های علمیه و مراکز عملی-آموزشی در سال تحصیلی جدید را خدمت همه اعضای محترم سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به ویژه اعضای کانون های دانش آموزی، دانشجویی و طلاب تبریک عرض می کنم. همه روزهای سال برای نوجوان و جوان ایرانی به خصوص هلال احمری های عزیز زمان آموختن و فراگرفتن است. آنان همیشه درسهای خوب زندگی را تمرین میکنند و هیچگاه از علم آموزی باز نمی ایستند.

برای همه آینده سازان ایران اسلامی آرزوی موفقیت و روزگاران خوش و سرشار از سلامت و سعادت دارم و امیدوارم نوجوانان و جوانان جمعیت هلال احمر سرمشق و الگوی نیکوکاری و بشردوستی در میان همکلاسان خود و در کل جامعه باشند. اشاعه انسانیت، تامین احترام انسانها،تلاش برای تسکین آلام بشری، کوشش برای ارتقاء فرهنگ سلامت در جامعه و ارائه خدمت داوطلبانه بی چشمداشت رئوس فعالیتهای یک عضو هلال احمرخواهد بود.

از پروردگار متعال می خواهم در مسیر پیش رو موفق و موید باشید و همواره الگو و سرمشق مهربانی و خدمت به هم نوع.

دکتر مسعود حبیبی
رییس سازمان جوانان هلال احمر
اول مهر ۱۳۹۶