گزارش معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان از برگزاری دومین نشست تشکیلاتی مجامع کانون‌های جوانان و دانشجویی

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان از برگزاری دومین نشست مشترک دبیران و اعضای شورای مرکزی مجامع کانون‌های جوانان و دانشجویی سراسر کشور با حضور بیش از ۳۵۰نفر در تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ علی گنج‌کریمی اظهار کرد: با هدف گشودن زوایای متفاوتی از فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی و کار تشکیلاتی و ایجاد فرصت ارزشمند برای مباحثه و تبادل نظر میان اعضا و صاحب‌نظران، پنل‌های تخصصی در برنامه‌زمابندی دومین نشست مشترک مجامع کانون‌های جوانان و دانشجویی گنجانده شد.

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان تصریح کرد: اولین پنل تخصصی با موضوع گسترش مشارکت جوانان در فعالیت‌های بشردوستانه و با حضور شیدا مهنام؛ رییس دپارتمان علوم اجتماعی و انسانی کمیسیون ملی یونسکو – ایران، دکتر محمودی اصل‌زاده؛ مدیرعامل استان آذربایجان غربی، کبری محمدی؛ مشاور رئیس سازمان جوانان در امر آموزش و پژوهش و دکتر پدرام موسوی؛ مدرس دانشگاه و یونیسف برگزار شد.

وی افزود: در پنل تخصصی دوم که با حضور دکتر بهمن مشکینی؛ معاونت امور سازمان‌های مردم نهاد وزارت کشور با موضوع اصول مدیریت و فرهنگ کار تشکیلاتی در یک تشکل، دبیران و اعضای شورای مرکزی مجامع کانون‌های جوانان و دانشجویی سازمان جوانان را با مفاهیم مشارکت و کار تشکیلاتی و… آشنا کرد.

گنج‌کریمی بیان کرد: در ادامه کبری محمدی و دکتر محمودی، نتایج جمع‌بندی پیشنهادات و نظرات اعضا را اعلام کردند.

وی با اشاره به دیگر بخش‌های این نشست ادامه داد: بررسی پیش‌نویس آیین‌نامه کانون‌های جوانان و دانشجویی، ارائه گزارش عملکرد مجامع استان‌ها در دو کارگروه مجزا، بازدید از برج میلاد و زیارت امامزاده صالح(ع) از دیگر بخش‌های این برنامه دو روزه بود.

گنج کریمی در پایان ضمن قدردانی از دبیران و اعضای شورای مرکزی مجامع کانون‌های جوانان و دانشجویی تبیین کرد: مراسم اختتامیه با تجلیل از دکتر شفیقه رهیده، حجه‌السلام و المسلمین دعایی توسط اعضای منتخب همچنین تجلیل از استان‌های برتر در دو بخش مجامع کانون‌های جوانان و دانشجویی و قرائت بیانیه تقدیر از مجامع کشوری از سوی مجامع استان‌ها پایان بخش این برنامه بود.

گفتنی است، پس از ارزیابی عملکرد مجامع کانون‌های جوانان و دانشجویی سراسر کشور، معاونین امور جوانان استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان‌غربی، اصفهان، گیلان، لرستان و مرکزی در بخش مجامع کانون‌های جوانان و استان‌های چهارمحال‌ و بختیاری، تهران، قم، مازندران، همدان و یزد در بخش مجامع کانون‌های دانشجویی به عنوان استان‌های برتر معرفی و تجلیل شدند‌.