فعالیت های پایانی جوانان جمعیت هلال احمر استان فارس در طرح شوق رویش

همزمان با روزهای پایانی تابستان 96 اعضای جوانان در آخرین برنامه های اموزشی ، فرهنگی و ورشی با هئدف غنی سازی اوقات فراغت شرکت کردند.

به گزارس روبط عمومی جوانان هلال احمر فارس؛ معاون امور جوانان هلال احمر فارس گفت: در تابستانی که گذشت کانون های سراسر استان فارس فعالیت های فرهنگی خوبی در راستای غنی سازی اوقات فراغت انجام دادند و این فعالیت ها علاوه بر پویایی و نشاط ایجاد شده در جوانان با هدف جذب اعضا نیز صورت گرفت که موفقیت واحد های جوانان هلال احمر را در جذب و آموزش اعضا دو چندان برابر کرد.

وی در ادامه به فعالیت های پایانی شعب اشاره کرد و گفت: کارشناسان جوانان و اعضای و دبیران فعال در برگزاری هر چه بهتر طرح تلاش کردند و برنامه های مختلفی از جمله، مسابقات طناب کشی در شهرستان فسا ، برگزاری کلاس های کمک های اولیه در شهرستان های خرم بید، خرامه، ارسنجان، مهر و لامرد؛ برگزاری کارگاه های آموزشی با موضعات مختلف مهارت های زندگی در شهرستان های قیرو کارزین ، فرهنگ اهداء عضو قیرو کارزین ، تغذیه و زندگی سالم ویژه اعضای فعال در شهرستان کارزون ؛ پاکسازی و اردوهای یک روزه در شهرستان های ارسنجان ، قیرو کارزین فیروز آباد و اقلید همچنین برگزاری کلاس های روخوانی قران و تعالم زندگی و خانواده در شهرستان های فیروز آباد، همایش خانواده متعالی فیروزآباد میتوان اشاره کرد.

غلام حسین تجلی ضمن اشاره به برنامه های فرهنگی گفت: اعضای جوانان هلال احمر فارس در برنامه های فرهنگی و هنری نیز در روزهای پایانی طرح شوق رویش شرکت کردند که بنا برگزارشات ارسالی میتوان به برگزاری مسابقه شعر خوانی توسط جوانان فسا، اهدا خون در شهرستان های فیروز آباد، استهبان، مهر و خرم بید اشاره کرد.

در ادامه نیز از فعالیت های شهرستان زرین دشت در برگزاری انتخابات کانون های روستایی، برگزاری ایستگاه سلامتی در شهرستان ارسنجان، راه اندازی مدرسه فوتبال شهرستان گراش و پرورش استعدادی های جوانان در زمینه رشته ورزشی فوتبال و اجرای برنامه طرح همدلی در غالب آموزش در شهرستان داراب نیز قدردانی و تمامی این فعالیت های بشر دوستانه را مورد ارزیابی قرار داد.

وی در پایان گفت: شوق رویش در فارس با هدف جذب و نگهداری و غنی سازی اوقات فراغت جوانان در تابستان نود و شش به نحو احسنت انجام شد و جوانان توانستند از این برنامه کمال استفاده را ببرند.