اردوی فرهنگی دبیران کانون‌های طلاب، در اردوگاه مهر بندرانزلی به میزبانی استان اصفهان

اردوی فرهنگی ویژه دبیران کانون‌های طلاب سراسر کشور، با حضور معاون نظارت و امور شرعی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و به میزبانی استان اصفهان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ گنج‌کریمی گفت: با پذیرش بیش از یکصد دبیر فعال از کانون‌های طلاب سراسر کشور، آخرین اردوی فرهنگی در تابستان ۹۶ در اردوگاه مهر بندرانزلی و به میزبانی استان اصفهان آغاز شد.

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان اظهار داشت: این برنامه با تشکیل میزگرد با معارفه دبیران کانون‌های طلاب و گروه‌بندی آنان با مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه ادامه یافت.

وی با اشاره به برنامه‌های روز اول این اردو افزود: میزگردهای مختلفی با موضوعات اهداف جمعیت هلال احمر، ماموریت‌های فرهنگی سازمان جوانان و نقش و وظایف نمایندگی ولی فقیه، اهداف و رسالت کانون‌های طلاب در هماهنگی، همکاری و مشاوره دبیران و مسئولین دفاتر نمایندگی ولی‌فقیه، گزارش فعالیت‌ها و تجارب دبیران کانون‌های طلاب، بیان مشکلات کانون‌ها و ارائه پیشنهادها از برنامه‌های هماهنگی و هم‌اندیشی در طول روز اول اردو بود.

گنج کریمی تصریح کرد: بازدید از روستای تاریخی ماسوله و حضور در فضای بکر آن به عنوان یکی از برنامه‌های تفریحی و گردشگری این اردو در روز اول اجرا شد.

گنج کریمی در پایان ضمن قدردانی از زحمات استان اصفهان و پرسنل اردوگاه مهر بندرانزلی تشریح کرد: اجرای یک برنامه فرهنگی با حضور شاعر محبوب کشور عزیزمان “سعید بیابانکی” پایان بخش برنامه‌های روز اول اردوی فرهنگی کانون‌های طلاب سراسر کشور در اردوگاه بود.