با حضور مدیران سازمان جوانان و مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان‌ها؛ نشست برنامه ریزی محتوایی اردوی نشاط و امید ویژه دبیران کانون های طلاب سراسر کشور برگزار شد

جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی محتوایی اردوی نشاط و امید ویژه دبیران و اعضای شورای اجرایی کانون های طلاب سراسر کشور در اردوگاه مهر بندر انزلی به ریاست معاون نظارت و امور استان های حوزه نمایندگی ولی فقیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، حجت الاسلام و المسلمین ذاکری شامگاه یکشنبه ۲۵ شهریور ماه، با تقدیر از درایت و حمایت های نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر و همچنین رئیس و معاونین سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به منظور برگزاری اردوی ویژه دبیران و اعضای شورای اجرایی کانون های طلاب جمعیت هلال احمر سراسر کشور، بر اجرای دقیق برنامه های محتوایی این اردو تاکید کرد.

در ادامه این نشست اعضای شرکت کننده در اردو به ده گروه تقسیم و مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه ده استان کشور به عنوان سرپرستان این تیم ها معرفی شدند.

در این جلسه همچنین محوریت کارگاه های آموزشی و نشست های همفکری این اردوی سه روزه مشخص و برای زمانبندی برگزاری آن بحث و تبادل نظر شد.

لازم به ذکر است، اردوی سه روزه نشاط و امید ویژه دبیران و اعضای شورای اجرایی کانون های طلاب سراسر کشور برای اولین بار در اردوگاه مهر بندر انزلی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، با مشارکت این سازمان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر برگزار می شود.

لازم به ذکر است که حجت الاسلام و المسلمین معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و دکتر حبیبی رییس سازمان جوانان نیز در این برنامه شرکت نموده و برای اعضاء سخنرانی خواهند کرد و از مراحل اجرای اردو بازدید می نماید.

برگزاری نخستین کارگاه آموزشی

نخستین کارگاه آموزشی و نشست تخصصی اردوهای نشاط و امید ویژه دبیران و اعضای شورای اجرایی کانون های طلاب صبح امروز دوشنبه ۲۶ شهریور ماه توسط سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به ریاست معاون نظارت و امور استان های حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر در سالن اجتماعات اردوگاه بندر انزلی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین ذاکری در جمع اعضای کانون های طلاب سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با تبیین لزوم وجود این کانون ها، بر تقویت و گسترش ارتباط های طلاب با جمعیت هلال احمر تاکید کرد.

وی با ابراز خرسندی از برگزاری چنین اردوهایی، تقویت حس تعاون و همکاری، بهره گیری از تجربیات گروهی و همچنین آمادگی برای حضور در مجموعه ای خدمت رسان به منظور حرکت در مسیر کمک به گرفتاران را از مهمترین دستاوردهای این اردوها دانست و افزود: جمعیت هلال احمر با بهره مندی از حضور جوانان داوطلب فعالیت های خیرخواهانه که ظرفیت بزرگ اجتماعی آن محسوب می شود همیشه در صحنه ی کمک به مصیبت دیدگان پیشرو بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین ذاکری با بیان اینکه اعتماد مردمی عمده ترین سرمایه جمعیت هلال احمر به عنوان بزرگترین سازمان مردم نهاد ایران اسلامی است خاطرنشان کرد: این مسئله بستری مناسب برای ارتباط هرچه بیشتر طلاب با اقشار مصیبت دیده احتمالی در سراسر کشور است.

لازم به ذکر است، اردوی سه روزه نشاط و امید ویژه دبیران و اعضای شورای اجرایی کانون های طلاب سراسر کشور برای اولین بار در اردوگاه مهر بندر انزلی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، با مشارکت این سازمان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر برگزار می شود.