شوق رویش در ایستگاه های پایانی/ گلبانگ تجلیل و تکریم از جوانان هلال احمر اندیمشک طنین انداز شد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اندیمشک از برگزاری آئین تجلیل از اعضای فعال جوان و مربیان طرح های ملی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی‌جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛ افشین کاویانی در حاشیه این برنامه عنوان کرد: اعضای جوان بازوان اجرایی و ذخایر ارزشمند این جمعیت هستند و تکریم و تجلیل از خدمات داوطلبانه و فعالیت های انسان دوستانه ی آنان از وظایف هلال احمر به شمار می رود.

وی جوانان اندیمشکی را بسیار مستعد و توانمند توصیف کرد و افزود: با توجه به پتانسیل های بالای جوانان این شعبه باید از وضعیت فعلی که البته خوب  و‌مناسب است عبور‌ کرده  و خدمات و فعالیت ها را به سطوح بالاتری ارتقا دهیم

رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان اندیمشک ضمن پاسداشت از زحمات مربیان خاطرنشان کرد: مربیان راهنما و شکل دهنده ی منش و شخصیت بشردوستانه ی هلال احمر و آموزگار درس امداد و یاری رسانی اند.

کاویانی تصریح کرد : هر انسانی در ذات خود انسان دوستی را داراست لیک برای انجام آن در عمل و زندگی این هلال احمر است که بانی این پیوند خداپسندانه بوده ، هست و خواهد بود.

در این مراسم به پاس زحمات فراوان در راه بشردوستی و نقش کم نظیر اعضا، از فعالین طرح های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی، مربیان و مجریان طرح های دادرس، پیمان و رفافت مهر همچنین فعالین کاروان های  نیکوکاری و اعضای فعال کانون ها ی دانشجویی و جوانان  تقدیر صورت پذیرفت.