حضور جوانان هلال احمری در جشنواره و نمایشگاه پیوندهای آسمانی


سرپرست معاونت امور جوانان هلال احمر استان البرز از حضور پرشور جوانان هلال احمری در جشنواره و نمایشگاه پیوندهای آسمانی خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز، مهناز قائم پناه گفت: این نمایشگاه با هدف گرامیداشت سالروز پیوند آسمانی حضرت علی ( ع) و حضرت فاطمه ( س) و ترغیب جوانان به ازدواج آسان باهمکاری اداره کل ورزش و جوانان استان البرز ، جمعیت هلال احمر استان البرز و سمن ها و نهادهای دولتی فعال در امر ازدواج و همچنین فروشندگان اقلام جهیزیه به مدت ۵ روز در پارک شهید چمران شهرستان کرج برگزار شد.

وی افزود : این جمعیت با حضور جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان کرج با برپایی غرفه مشاوره و ایستگاه سلامت سنجش اندازگیری فشار خون وتست قند خون و ارائه مشاوره رایگان پیش از ازدواج به ۱۰۳۴ نفرخدمات رایگان ارائه نمودند.

قائم پناه اضافه کرد: در این غرفه  ۴۵۸۰ عدد بروشور ، کتابچه و لوح فشرده آموزشی و اقلام فرهنگی بین بازدید کنندگان نیز توزیع شده است.

وی در پایان افزود: امور جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز در کانون های جوانان خود در هرشهرستان، هر ساله با برگزاری کارگاههای آموزشی مهارت های زندگی ، و نیز آموزش های پیش از ازدواج نسبت به آگاه سازی  جوانان می پردازد.