کارگاه آموزش میوه آرایی در دزفول برگزار شد


رئیس جمعیت هلال احمر دزفول خبرداد:اعضا جوانان در راستای طرح شوق رویش اقدام به برگزاری کارگاه میوه آرایی کردند

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احم راستان خوزستان؛ عظیم رضایی مرساق گذراندن اوقات فراغت را یکی از نیازهای اساسی و پایه ای انسانها و مخصوصا جوانان بیان کرد و افزود: در راستای  غنی سازی اوقات فراغت ،طرح شوق رویش اعضا جوانان دزفولی کلاس های میوه آرایی برگزار کردند.

وی هدف از اجرای اینگونه برنامه ها را استفاده از ظرفیت های خود جوانان برشمارد و گفت: با ایجاد فضاهای آموزشی که مسئولیت آن بر عهده خود اعضاست میتوان آنها را در امر گذران صحیح و مناسب اوقات فراغت یاری کرد بدیهی است استفاده صحیح از اوقات فراغت هم بر زندگی فرد و هم بر جامعه تأثیر مثبت خواهد داشت.

رضایی مرساق اظهار داشت: یکی از نقش هایی که برای نهادهای آموزشی و پرورشی به ویژه در جوامع پیشرفته در نظر گرفته شده، پرورش۷ مهارت های ۷جوانان و نوجوانان برای گذران اوقات فراغت است.

رئیس جمعیت هلال احمر دزفول تصریح کرد: و بارزترین ویژگی اوقات فراغت آزادی انتخاب و نوع فعالیت است چرا که افراد در این ساعات دست به گزینش می زنند و در برابر فرصت های پیش روی خود انتخاب می کنند.

وی در پایان ادامه داد: به همین جهت غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به ویژه در ایام فراغت آنها از تحصیل، همواره عاملی بازدارنده برای پیشگیری از وقوع آسیب های اجتماعی تلقی می شود. ضمن اینکه برپایی اینگونه برنامه ها در اهمیت دسترسی به تفریحات سالم تر و فراهم آوردن امکانات لازم برای گذراندن و غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان موثر است.