رئیس جمعیت هلال احمر اهواز عنوان کرد: جوانان و امدادگران هلال احمر اهواز میهمان ضامن آهو شدند

رئیس جمعیت هلال احمر اهواز از اعزام سی نفر از اعضا و مربیان فعال این جمعیت در عملیات های امداد و نجات و طرح ملی خادم به اردوی زیارتی مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، سیدفتح اله هاشم نژاد با اشاره به اعزام ۳۰ نفر از جوانان و امدادگران خواهر هلال احمر اهواز به مشهد مقدس اظهار کرد: دومین اردوی زیارتی مشهد مقدس همزمان با عید غدیر خم و با حضور پر شور جوانان و امدادگران خواهر در راستای طرح تابستانه شوق رویش و غنی سازی اوقات فراغت تابستان برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این اردوی سیاحتی و زیارتی را افزایش روحیه نشاط و شادابی، روحیه بخشی به اعضا و تقویت ارتباط معنوی با ائمه اطهار دانست و گفت: اردوهای زیارتی و سیاحتی به منظور تقویت روحیه و ایجاد انگیزه در بین اعضا و نیز آشنایی بیشتر با اهداف و برنامه‌های جمعیت هلال احمر به مرحله اجرا می رسد.

رئیس جمعیت هلال احمر اهواز سفر را وسیله شناخت خود و نیز شناخت دیگران عنوان کرد و افزود: سختی های مسافرت و حالت های فوق العاده، جوهره انسان را نمایان و خصتهای درونی را بروز می دهد ضمن اینکه آدمی می تواند میزان تحمل و مقاومت و کاردانی و تجربه خود را هم در سفر محک بزند.