کسب مقام دوم در مرحله کشوری پنجمین المپیاد آماده توسط دادرسان استان اصفهان


دادرسان خواهر استان اصفهان در مرحله کشوری پنجمین المپیاد آماده در اردوگاه مهر بندرانزلی موفق به کسب مقام دوم شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفعان؛ حیدرعلی خانبازی گفت: دادرسان شهرستان نجف‎آباد که در مرحله استانی  با بیشترین امتیاز موفق به کسب مقام نخست شدند، به عنوان نمایندگان استان اصفهان در مرحله کشوری پنجمین المپیاد آماده، به میزبانی استان همدان اعزام شد.

معاون امور جوانان استان اصفهان تصریح کرد: دادرسان عزیز با حضور پرشور در المپیاد و علاوه بر اجرای برنامه‎های ابتکاری متنوع همچون برپایی ایستگاه صلواتی و یادمان همراه با ختم صلوات به یاد همشهری شهیدشان “شهید محسن حججی” لحظه‎های زیبای بشردوستی را در اردوگاه مهر بندرانزلی رقم زدند.

وی افزود: تیم دادرس دختران مدرسه صالحات شهرستان نجف آباد در بخش آتل بندی رتبه نخست و نشان طلا و نیز در بخش های  اسکان، پناه گیری و تخلیه اضطراری و آزمون کتبی رتبه سوم و مدال برنز را دریافت و در مجموع امتیازات رتبه دوم کشوری این مسابقات را کسب کرد.

خانبازی در پایان ضمن قدردانی از زحمات تمامی افراد در طول اجرای پنجمین المپیاد آماده در سطوح شهرستانی و استانی تشریح کرد: فاطمه قائدی، نگین کریمی، رویا سلطانی، مرضیه علی همتی، شهره سورانی، فاطمه براتی ، فائزه عظیمی، فاطمه موسوی، لیلا طالب، فائزه جهانگیری، نازنین بخشیانی، فاطمه زنگنه، مرضیه عرب و محدثه نوریان به سرپرستی مهری خانیان اعضای این تیم ۱۴ نفره را تشکیل داده بودند.