جوانان سرمایه های یک ملت هستند، دیدار نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی با جوانان هلال احمر شهرستان

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی با حضور در مرکز امور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان با جوانان این جمعیت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی گلمرادی در این دیدار با تبریک ایام خجسته دهه ولایت و فرارسیدن عید سعید غدیر خم اظهار کرد: جوانان هیچگاه نباید امید به آینده را فراموش کنند و باید با سخت کوشی و تلاش مضاعف و هدف دار برای آینده کشور تلاش کنند.

وی با تقدیر از تلاش های شبانه روزی اعضای جمعیت هلال احمر بندر ماهشهر در عرصه فعالیت های اجتماعی و فرهنگی افزود: خدمات داوطلبانه مجموعه هلال احمر که توسط اعضای آن انجام می شود، بسیار باارزش است و این نهاد خدمت رسان به عنوان یک مجموعه اثرگذار در فعالیت های مختلف اجتماعی و به ویژه در حوادث و بلایا محسوب می شود.

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر جذب و سازماندهی جوانان بااستعداد این شهرستان در جمعیت هلال احمر گفت: استعداد یابی و بکارگیری پتانسیل و نیروی جوانان در راستای پیشبرد اهداف هلال احمر و ترویج فرهنگ خدمت داوطلبانه و نوع دوستانه در بین جوانان یکی از مهمترین وظایق مسئولان این مجموعه به شمار می آید.

بر اساس این گزارش، در این نشست مریم امینیان مسئول امور جوانان جمعیت هلال احمر بندر ماهشهر به ارائه گزارشی از فعالیت های جمعیت در سال جاری و برنامه های آتی مرکز پرداخت و از حضور مجدد دکتر گلمرادی در جمعیت هلال احمر این شهرستان و حمایت وی از این مجموعه تقدیر کرد.