عیادت رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر از دانش‌آموزان آسیب‌دیده هرمزگانی/ اعلام آمادگی هلال‌احمر برای ساخت اندام مصنوعی و تقبل تمامی هزینه‌های ارتز و پروتز دانش‌آموزان آسیب‌دیده

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر(به نمايندگي از دكتر ضيايي؛ رييس جمعيت هلال احمر) در عیادت از دانش آموزان آسیب دیده هرمزگانی در حادثه واژگونی اتوبوس در داراب، از آمادگی جمعیت هلال احمر برای پرداخت تمامی هزینه های ارتز و پروتز دانش آموزان آسیب دیده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر فارس؛ دکتر مسعود حبیبی به منظور عیادت از دانش آموزان آسیب دیده هرمزگانی در جریان حادثه واژگونی اتوبوس در داراب، به استان فارس سفر کرد و صبح امروز با حضور در بیمارستان شهید رجایی شیراز، با سه تن از این دانش آموزان گفت و گو کرد.

دکتر حبیبی در این دیدار، با ابلاغ پیام رئیس جمعیت هلال احمر و آرزوی سلامتی هر چه سریعتر دانش آموزان آسیب دیده، گفت: دکتر ضیائی؛ رئیس جمعیت هلال احمر پیش از این سفر بر انجام هر اقدام مورد نیاز و ضروری برای بهبود وضعیت سلامت دانش آموزان آسیب دیده تاکید کرد.

حبیبی اضافه کرد: در همین زمینه جمعیت هلال احمر آمادگی دارد ضمن ساخت اندام های مصنوعی برای دانش آموزان قطع عضو شده، تمامی هزینه های ارتز و پروتز را تقبل کند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با اشاره به پیام رئیس جمعیت هلال احمر در این حادثه مبنی بر اینکه پیشگیری از این حوادث ناگوار، همت و عزمی ملی می طلبد، ابراز امیدواری کرد که با اتخاذ سیاست های پیشگیرانه، در آینده شاهد چنین حوادث دردناکی نباشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش، معاون سازمان جوانان و جمعی از مدیران هلال احمر هرمزگان در جریان این عیادت، دکتر حبیبی را همراهی می کردند.