پیام رئیس سازمان جوانان هلال احمر جهت همدردی مسئولان، جوانان و دادرسان هلال احمر با جان باختگان فرزانه، جوان و آینده ساز هرمزگانی

رئيس سازمان جوانان جمعيت هلال احمر در پیامی ضايعه تأسف بار جان باختن جمعي از دختران فرزانه، جوان و آينده ساز هرمزگاني در سانحه واژگوني اتوبوس را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان، متن پیام تسلیت دکتر مسعود حبیبی بدین شرح است:

آ«وبشرالصابرین الّذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انّا للّه وانّا الیه راجعون» – سوره بقره آیه ۱۵۶

وقوع حادثه غم انگیز واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان فرزانه هرمزگانی موجب تـأسف و تألم جمیع اعضاء جوان و دادرسان بشردوست جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گردید.

فرزانگان عضو سازمان دانش آموزی، عزیزانی بودند که «خوب بودن» را انتخاب کرده بودند. دانش آموزانی که تلاش داشتند با فعالیت های اجتماعی، هم خوب بمانند و هم دوستان خود را به این راه رهنمون سازند. مسلماً این راه ارزشمند با همراهی هزاران هزار دانش آموز دیگر چه پیشتازان و فرزانگان عضو سازمان دانش آموزی وچه دادرسان هلال احمری و بسیجیان سازمان بسیج دانش آموزی و اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی، دنبال خواهد شد.

بی شک نقش «اردوهای دانش آموزی» در رشد و ارتقای سلامت روحی دانش آموزان و جامعه، بی بدیل می باشد. امیدواریم تا با عنایت ویژه مسئولان امر، هم در تمامی استان ها شرایط برگزاری اردوهای دانش آموزی با بهترین صورت فراهم گردد و هم با تکمیل ناوگان ریلی و هم گسترش فرهنگ صحیح رفتارهای ترافیکی و ایمن سازی عوامل سفرهای جاده ای کشور، زمینه آمدوشد امن آینده سازان ایران اسلامی، بیش از پیش تضمین گردد.

دادرسان هلال احمر به یاد فرزانگان عزیز هرمزگانی، المپیاد کشوری خود را با روبانی مشکی برگزار نمودند و به سوگ این عزیزان نشستند.

توسعه مغفرت و رحمت الهی را برای آنان، صبر جمیل و اجر جزیل را برای خانواده آنان وشفای عاجل مجروحان ومصدومان را از خداوند متعال خواستارم.

دکتر مسعود حبیبی
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر