حضور معاونان امور جوانان استان‌ها، نقطه عطف مرحله کشوری پنجمین المپیاد آماده

معاون دانش‌آموزی سازمان جوانان از برگزاری مرحله کشوری المپیاد آماده با حضور معاونان امور جوانان استان‌ها در اردوگاه مهر بندرانزلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ سعید بابایی اظهار کرد: در طول برگزاری المپیاد آماده طی ۴ دوره، معاونین امور جوانان استان‌ها نیز در طول ۴دوره در اردوگاه مهر بندرانزلی حاضر شده و شاهد روند اجرای مسابقات خواهند بود.

معاون پیش‌دبستانی و دانش‌آموزی سازمان جوانان با اشاره به حضور اولین گروه از معاونین امور جوانان استان‌ها در المپیاد آماده گفت: در بخش الف خواهران مرحله کشوری پنجمین المپیاد آماده جلسات متمرکزی با حضور معاونین امور جوانان استان‌های گلستان، بوشهر، خوزستان، اصفهان و سمنان برگزار شده است.

بابایی ادامه داد: در این جلسات علاوه بر بررسی و ارزیابی طرح دادرس و المپیاد آماده، معاونین از الگوهای جدید المپیاد آماده در مرحله کشوری بازدید کرده تا برای اجرا در سطح استان‌ها در مراحل آتی طرح ملی دادرس آماده شوند.

وی تصریح کرد: نظرات کارشناسانه متعددی توسط معاونین ارائه شد که از تمامی نقطه نظرات ایشان با توجه به شرایط موجود بهره برداری خواهد شد.

بابایی در پایان افزود: همه افراد حاضر در جلسه اذعان دارند که روند اجرای طرح ملی دادرس رو به رشد و پیشرفت است و امید داریم با یاری همه عزیزان همینطور پیش برود.