کسب مقام برتر در اردوی نشاط و امید توسط اعضای خواهر کانون‎های دانشجویی استان اصفهان


اعضای خواهر کانون‎های دانشجویی استان اصفهان موفق به کسب مقام برتر در اجرای برنامه‎های فرهنگی اردوی کشوری نشاط و امید شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: با تلاش و همت نمایندگان جوان و برومند استان در اردوی کشوری نشاط و امید، اصفهان در اجرای برنامه‎های فرهنگی و داوطلبانه در اردوی نشاط و امید تابستان ۹۶ ویژه اعضای خواهر کانون‎های دانشجویی، در میان استان‎های برتر قرار گرفت.

حیدرعلی خانبازی تصریح کرد: همکاری اعضای جوان با استان میزبان، حضور فعال اعضا در برنامه‎های طول اردو همچنین اجرای برنامه‎های ابتکاری متعدد از عوامل کسب این موفقیت بود.

وی در ادامه با اشاره به برنامه‎های ابتکاری اعضای استان اصفهان اظهار کرد: توجه ویژه به مشکلات محیط زیستی با اجرای طرح ابتکاری درخت میثاق با طبیعت، برپایی محفل ادبی و حافظ خوانی، تهیه گلدان و گل با استفاده از وسایل بازیافتی و معرفی شهرستان‎ها و جاذبه‎های گردشگری استان، اجرای مسابقات بومی محلی و اجرای ختم صلوات و زیارت عاشورا به یاد شهید محسنن حججی در حین نماز با یک بر نامه‎ریزی مناسب را می‎توان از برنامه‎های شاخص اعضای استان در طول اردو برشمرد.

خانبازی با بیان مقام‎های کسب شده توسط اعضای این تیم در طول اردو ادامه داد: کسب مقام برتر در اجرای برنامه های فرهنگی اردوگاه، کسب مقام دوم در مسابقات ورزشی، کسب مقام برتر در مسابقه خاطره گویی، کسب مقام در شعار برتر اعتیاد، کسب مقام برتر دلنوشته با محوریت بشردوستی و همدلی و کسب مقام در مسابقه کتابخوانی حاصل بخشی از فعالیت اعضا در طول اردو بود.

خانبازی در پایان ضمن قدردانی از زحمات سرپرست و اعضای شرکت کننده در اردوی نشاط و امید ویژه خواهران کانون‎های دانشجویی افزود: کار گروهی اعضای اعزامی به اردوگاه مهر بندرانزلی با مدیریت سرپرست سختکوش و پرتلاش گروه موجب این موفقیت شده و برای همه اعضای جوان آرزوی سلامتی وسربلندی دارم.