رییس اداره دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر کشور:

فصل تابستان فرصتی برای رشد جوانان در عرصه های ورزشی، فرهنگی و اجتماعی است

رییس اداره دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر کشور از برگزاری سومین دوره اردوهای نشاط و امید به میزبانی استان قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ فاطمه بی باک با اشاره به اجرای برنامه های متنوع در سومین دوره اردوهای نشاط و امید ویژه اعضای کانون دانشجویی گفت: با آغاز فصل تابستان سازمان جوانان برای غنی سازی اوقات فراغت با اجرای برنامه های مختلفی در سراسر کشور برای جوانان میزبان اردو های کشوری نشاط و امید است که خود فرصتی برای رشد جوانان در عرصه های ورزشی، فرهنگی و اجتماعی می باشد.

وی تصریح کرد: اردو های نشاط و امید جوانان شامل برنامه های زیست محیطی و استعدادیابی جوانان و اجرای طرح های ابتکاری، شناسایی توانمندی اعضا در برنامه های ورزشی و آموزشی با هدف  تقویت جسمی و رسیدن به جامعه ایی سالم است.

بی باک ادامه داد: اردوهای نشاط و امید سال ۹۶ در بخش آقایان به میزبانی استان خوزستان برگزار شد و هم اکنون بخش خواهران به میزبانی استان قم در حال برگزاری است که تقریبا ۷۰ درصد از اردوهای نشاط و امید در این دوره به اتمام رسیده است.

گفتنی است، در سومین دوره از اردوهای نشاط و امید جوانان برنامه های متنوعی از جمله برنامه تفریحی هیجانی سورتمه ریلی، کارگاه های زیست محیطی، طرح ساحل دریا با رویکرد استعداد یابی، و نشست دبیران مجامع کشور برگزار شده است.