اختتامیه اردوهای نشاط و امید کانون های دانشجویی برادران/ معاون دانشجویی و جوانان : امیدواری به آینده روشن کار مجامع کانون های دانشجویی و جوانان

اختتامیه دومین دوره اردوهای نشاط و امید دبیران و اعضا فعال کانون های دانشجویی با حضور معاون دانشجویی و جوانان ، رئیس اداره دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر و مدیر اردوگاه مهر بندرانزلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر ، علی گنج کریمی معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان هلال احمر در مراسم اختتامیه اظهار داشت : در این اردوها هم نشاط و هم امیدواری به وفور دیده میشد، امیدواری به آینده روشن کار مجامع کانون های دانشجویی و جوانان ، امیدواری به مشارکت بیشتر جوانان در تصمیم گیری ها و امیدواری به واگذاری بیشتر امور برگزاری اردوها به جوانان بود.

معاون دانشجویی و جوانان گفت : جوانان و دانشجویان عزیزی که وقت های تفریح خود را صرف نقد و بررسی فعالیتها و فرآیندهایی که در سازمان جاری است کردند که همه اینها امیدواری است کارها با قدرت بهتر و سنجیدگی بهتر و بیشتر در طول سال انجام شود.

گنج کریمی بیان کرد : تمام جوانان و دانشجویان شرکت کننده در این اردوها که عصاره یک میلیون عضو بودند نخبه هستند کسانی که پایبند به تمام اهداف بلند جمعیت هستند کسانی که پایبند عمل به شعارهای قشنگ جمعیت هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه دکتر ضیایی رییس جمعیت در صحبت‌های خود همه جوانان و دانشجویان را سفارش گرد که به مطالعه بیشتر بیاندیشید و فکر کنید ، عنوان داشت : همه شما دانشجویان امید ملت هستید ، دانشجویانی که باید با تحصیل و تذهیب خود ملت را نجات دهند.

گنج کریمی در پایان از تمام اعضای خوزستان و معاون امور جوانان استان خوزستان که میزبان اردوهای پسران بودند تشکر و قدردانی نمود و خاطر نشان کرد : از رابطین خبری سازمان جوانان که داوطلبانه در اردوها حضور داشتند و تمام زحمات شما را پوشش تصویری و خبری دادند و عکسها و خبرهای اردوها را در تک تک کانال ها منتشر می نمودند که خیلی از جوان های دیگر فعالیت شما را می دیدند و آرزو داشتند در این اردوها شرکت و در شادی شما شریک بودند تشکر ویژه نمایم و آرزوی سربلندی و موفقیت را برای این عزیزان از خداوند متعال مسئلت دارم.

حضور فعالین طرح های سازمان در اردوهای نشاط و امید

سرکار خانم فاطمه بی باک رییس اداره دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر در اختتامیه اردو نشاط و امید دبیران و اعضا کانون های دانشجویی اظهار داشت : در این دوره از اردوها اعضا حضور فعال و پرشور و نشاط در برنامه های متنوع که دبده شده بود از جمله برنامه های تفریحی، بازدید از تالاب انزلی،سورتمه سواری ،طرح دریا، کلاسها و کارگاه های اموزشی که در رابطه با ارتباط موثر و رمز مسیر موفقیت داشتند.

وی با اعلام اینکه نشست هم اندیشی دبیران کانون ها یک برنامه خوبی که طراحی شده بود در اردوها و صورت گرفت ، گفت : دبیران و اعضا نظرات و پیشنهادات خود در رابطه برخی از طرح های سازمان از جمله طرح ایمنی و سلامت، طرح کاروان نیکوکاری ،طرح سحر،طرح حفاظت از محیط زیست و طرح پیمان را ارائه نمودند و در اختتامیه جمع بندی نظرات توسط نمایندگان بیان شد.

رییس اداره دانشجویی در پایان بیان داشت : یکی از نکات بارز این اردوها این بود که قبلا اعضا و شورای اجرایی کانون ها در اردوها شرکت می‌نمودند که امسال با تغییرات اعضایی که در اردوها شرکت داشتند از فعالین طرح های مختلف سازمان بودند .

وی گفت: در پایان از رییس سازمان و همکاران که در این کمبود بودجه همراهی نموده و اردوها را بدون کم و کسری برگزار نمودند تشکر مینمایم.

از دیگر برنامه های جانبی اختتامیه اجرای صلوات خاصه امام رضا (ع) و اجرای سرود توسط اعضای کانون های دانشجویی استان خراسان رضوی ، اجرای تئاتر و .. تقدیر از عوامل اجرایی، عوامل اردوگاه و رابطین خبری بود.

همچنین در مسابقات جانبی به ترتیب مسابقات فوتسال استانهای زنجان،مرکزی و خوزستان / مسابقات طناب کشی استانهای گیلان، کرمانشاه و کرمان / مسابقات دوی کیسه شن استانهای آذربایجان غربی ، لرستان و یزد ، کرمان و در مسابقات دوی سطل آب استانهای مازندران،لرستان، سمنان و سیستان و بلوچستان رتبه های اول تا سوم را کسب و جوایزی به رسم یادبود به آنها اهدا گردید.