برگزاری نشست مجمع کشوری کانون های دانشجویی در اردوهای نشاط و امید

در حاشیه اردو نشاط و امید دبیران و اعضا فعال کانون های دانشجویی نشست مجمع کشوری کانون های دانشجویی با هدایتگران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ در این جلسه که با حضور علی گنج کریمی معاون دانشجویی و جوانان و سرکار خانم بی باک رییس اداره دانشجویی و هدایتگران استانها برگزار شد به بحث و تبادل نظر در جهت رفع مشکلات کانون های دانشجویی پرداخته شد.

میلاد حسنی دبیر مجمع کشوری کانون های دانشجویی اظهار داشت: در این اردوهای امسال نشاط و امید کارگاه های آموزشی و نشست های مختلفی برگزار و همه دبیران و اعضای فعال کانون ها انتقادات و پیشنهادات خود را در جهت حل مشکلات کانون های دانشجویی مطرح نموده و نظرات خود را باهم به اشتراک می گذاشتند.

وی بیان کرد: به همین منظور در حاشیه اردو نشست مجمع کشوری کانون های دانشجویی با هدایتگران را برگزار نمودیم تا در حضور مسئولان صحبتها و دیدگاه ها بیان شود.

حسنی گفت: در اردوهای نشاط و امید سال ۹۶ حضور دبیران مجامع کشوری کانون‌های دانشجویی و جوانان و اعضای شورای مرکزی کشوری که برای ارتباط بیشتر و انتقال نقد و پیشنهاد فعالین طرح‌ها در اردوها حضور دارند تا با ایجاد ارتباط نزدیکتر و ارائه دغدغه ها و مشکلات خود به رفع آن بپردازند.

وی بیان داشت: در این نشست پیرامون مسائلی از جمله مشکلات مالی، ارتباط بین کانون و دانشگاه، عدم استفاده از نیروی انسانی توانمند، عدم همکاری ریاست و معاونت های دانشگاه و کانون،عدم شناخت مسئولین دانشگاه نسبت به جمعیت هلال احمر ،ارتباط و فن بیان قوی دبیر با مسئولین دانشگاه و…. بحث و تبادل نظر صورت گرفت و هدایتگران که به نمایندگی از استانها حضور داشتند پیشنهادات و انتقادات خود را در این باره بیان کردند.

دبیر مجمع کشوری کانون های دانشجویی در پایان گفت: مجامع کشوری بر اساس توانمندی و تیم سازی که از کل اعضای کشور انجام داده است از ظرفیت اعضا برای برگزاری هرچه بهتر اردوی امسال بهره می‌جوید.