معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان: مجامع سرشار از ایده های ناب و افراد اهل نظر و فکر/ رویکرد نهادینه شدن مجامع در سازمان به عملکرد منتخبین بر میگردد

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان هلال احمر با حضور خود در اردوهای نشاط و امید دبیران و اعضا کانون های دانشجویی در نشست مجمع کشوری کانون های. دانشجویی شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ علی گنج کریمی معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان هلال احمر اظهار داشت: این جلسه هم آندیشی بسیار خوب و شاداب و پویایی که یکی از شاخص های خوب جلسه رعایت اقتصاد مقاومتی به این معنا که جلسه ای مستقل برای دبیران و شوراهای مرکزی و افراد اهل نظر و فکر توانستیم در کنار برنامه اردو این برنامه هم فکری را داشته باشیم.

گنج کریمی گفت: یکی از کارهای خوبی که می توان انجام داد که کاری نکنیم ابن مجامع به هم بریزد و باید به روند خود ادامه دهد و ثبات بیشتری داشته باشد باید نگذاریم این مجامع از پویایی ، قدرت و حرکت رو به جلو خود بایستد.

معاون دانشجویی و جوانان در ادامه بیان داشت: برای اینکه این روند ادامه داشته باشد و در دل سازمان نهادینه شود و با آمدن و رفتن معاون و روسای سازمانها در آن تغییری ایجاد نکنند به عملکرد منتخبین که همان مجامع هستند برمیگردد.

وی بیان کرد: در دوره قبلی اعضا نکاتی را بیان نمودند که باید یک مکانیزه در انتخابات بگذاریم که به نظر خودم بیشتر موانع خواهد بود که باید در شورای مرکزی بررسی شود که این موانع باشد یا نباشد که حتی تدوین آن هم با خود شما جوانان و منتخبین است که باید انجام گیرد.

گنج کریمی در ادامه صحبت های خود بیان کرد: شنا عصاره میلیونی اعضا سازمان جوانان در سراسر کشور هستید که چگونه در مجامع ظاهر شوید ، چگونه در مجامع صحبت کتید، چگونه در مجامع عمل کنید که خود این تعیین کننده است که جامعه با شما چگونه برخورد کند.

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان گفت: نقطه قوت جمعیت هلال احمر جوانان هستند، اگر بتوانیم حضور جوانان که حضور خوب و معنادار که در طرح های مختلف که برگزار می کنیم از جمله ایمنی و سلامت، کارواهلی نیکوکاری، سحر و … تعریف شده که هر کدام از طرح ها پشتوانه محکم فکری را دارد و ساعتها و روزها در مورد آن کار شد که بتوان آنها را در عمل خوب پیاده کنیم ، موفق بوده ایم.

وی خاطرنشان کرد: وقتی می گوییم جوان یاوری، این به چه معناست و چقدر این را در عمل اثبات میکنیم این مهم است که ما در عمل به اصول هفت گانه پایبند باشیم.

این مقام مسئول در پایان اظهار کرد: از عزیزانی که در این نشست شرکت نمودند و این جلسه را ترتیب دادند تشکر می نمایم و همچنین یک تشکر ویژه از رابطین خبری سازمان جوانان که داوطلبانه در این اردوها شرکت نموده و پوشش خبری و تصویری این حرکت قشنگ و برنامه های اجرایی در اردو را بر عهده دارند که بهترین ها برای این عزیزان آرزومندم و کمال تشکر و قدردانی را از آنان دارم.