دکتر ضیائی: اعتقاد دارم جوانان بهترین هستند

رئیس جمعیت هلال احمر در حاشیه بازدید از اردوهای نشاط و امید در بندر انزلی گفت: نکته مهمی که در این اردوها که توجه همه را به خود جلب میکند این است که این اردو به میزبان خوزستان و در استان گیلان است که این نشان می دهد که همه جای کشور یکپارچه هستند و همه همبستگی ملی ما همیشه در طی هزاران سال برقرار بوده و هیچ تفاوتی نکرده است.


به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ دکتر ضیائی اظهار کرد: همان هایی که دیروز از همه جای کشور شتافته و نگذاشتند ذره ای از خاک کشور به دست متجاوزین بیفتد، همان ها، امروز در گیلان هستند و پیامشان این است که همه ما یکپارچه هستیم و زیر سایه اسلام و سالها تمدن ایرانی باهم زندگی میکنیم.

وی افزود: همه ما خانواده بزرگی هستیم و این موضوع در جمعیت هلال احمر برجسته تر است.

ضیایی اضافه کرد: ما ارزش های یکسان و اصول جهان شمولی داریم و این مایه افتخار همه ما و جای خوشحالی دارد.

دکتر ضیائی در ادامه بیان داشت: در این دوره از اردوها از نزدیک روحیه خوب جوانان را دیدم، این جوانان همه مسائل را می دانند و از این که در کنار آنها باشم احساس خوشحالی میکنم و باید باهم به روزهای خوب ایران بیاندیشیم.

وی تصریح کرد: در این مسیر جمعیت هلال احمر أین آمادگی را دارد که با ظرفیت بزرگ جوانان و داوطلبان خود، این آینده روشن را برای ایران بسازد.

رییس جمعیت هلال احمر بیان کرد: در این اردوها ضمن اینکه زمانی است برای اوقات فراغت، آموزش هایی هم جوانان ما فرا می گیرند و با بعضی از ارزش ها و اصول جمعیت آشنا می شوند که امیدواریم تبدیل به یک نگرش و تغییر رفتار شود که هم خودشان به آنها عمل کنند و هم دیگران را دعوت کنند.

وی در ادامه گفت: آن چیزی که مهم است این است که این ارزش ها در زندگی ما جاری شود و فقط اینکه ما چیزی بدانیم و اطلاعات داشته باشیم کافی نیست و امیدواریم با مدیریتی که در سازمان جوانان وجود دارد از خود این جوانان برای مدیریت استفاده شود.

دکتر ضیائی در پایان صحبتهای خود خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم که جوانان بهترین افراد هستند و اگر ما اعتماد کنیم که بتوانند مسائل خود را در درجه اول اداره کنند و مشارکت خود را داشته باشند و مسئولیت اجتماعی خود را ادا کنند، جوانان ما این کار را به خوبی انجام می دهند و ما اعتماد می کنیم.