طرحهای مهم سازمان جوانان در اردوی نشاط و امید مورد بررسی اعضا قرار گرفت

دبیر مجمع کشوری کانون‌های جوانان با حضور در مراسم اختتامیه اولین دوره از اردوهای نشاط و امید گفت: امسال با مشارکت دبیران و اعضای شورای مرکزی مجامع استان‌ها اردوهای متفاوتی برنامه ریزی شد که دوره اول این اردوها با حضور برادران کانون‌های جوانان سراسر کشور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان؛ ابوالفضل امینی هرندی با اشاره به فعالیت اعضا در طول اردو تشریح کرد: در این اردوی تفریحی_فرهنگی، با برگزاری نشست‌ها و جلسات هم‌اندیشی نتایج مطلوب و کارامدی بدست آمد.

امینی با بیان اهمیت ترویج نوع دوستی و بشر دوستی در سطح جامعه افزود: در این اردو با معرفی راه‌های ارتباطی با سازمان جوانان و آشنایی ابتدایی با نحوه انعکاس اخبار، تمامی عزیزان حاضر در اردو رابطان خبری سازمان جوانان در کانون خود شدند تا در نشر خوبی‌های پیشگام باشند.

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش ارزنده مجامع در سال گذشته اظهار داشت: امیدواریم در سال آینده و در تشکیل دومین مرحله از شورای مجامع کانون‌های جوانان و دانشجویی در سراسر کشور، شاهد حضور افرادی ساعی، توانمند و دغدغه‌مند در این ساختار منسجم باشیم.

گفتنی است، در بخشی از اختتامیه پنج نماینده از کانون های جوانان برادر، به ارائه گزارش و جمع بندی نظرات کارگاه‌های انجام شده از فعالیت های مهم سازمان در طول اردو شامل ایمنی و سلامت، کاروان های نیکوکاری، تیم های سحر،طرح پیمان و دبیران و مجامع کانون ها در حضور رییس سازمان جوانان و سایر مسئولین پرداختند.