تقدیر معاون سیاسی امنیتی استانداری قم از فعالیت های پیشگیرانه جمعیت هلال احمر در حوزه اعتیاد

معاون سیاسی امنیتی استانداری قم از معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم به دليل از فعالیت های پیشگیرانه جمعیت در حوزه آسیب های اجتماعی و اعتیاد قدردانی كرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در متن این تقدیر نامه از سوی احمد جمالی، معاون سیاسی امنیتی استانداری قم خطاب به معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم آمده است:

جناب آقای محمد مصباحی
معاون محترم جوانان جمعیت هلال احمر استان قم

ضمن پاسداشت تلاش گران عرصه مقابله با آسیب های اجتماعی، بدینوسیله از همراهی و مشارکت فعال و موثر جنابعالی در کمک به اجرای شایسته‌ برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر و آگاه سازی مردم استان قم نسبت به مباحث پیشگیری از اعتیاد، صمیمانه تشکر و قدردانی بعمل می آید.

امید است با استعانت از درگاه ایزد منان، همواره در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پیشبرد اهداف متعالی انقلاب و اعتلای شهر کریمه اهل بیت علیهم السلام موفق و سربلند و توفیق الهی قرین راهتان باشد.

گفتنی است، در اجرای طرح ملی پیمان “پیشگیری از اعتیاد در جهت توسعه نشاط اجتماعی” طبق سهمیه بندی کشوری، وظیفه معاونت امور جوانان در استان قم مبنی بر آموزش پانصد نفر از اعضا بود، که در نهایت و با آمار ارائه شده توسط سازمان جوانان، استان قم با آموزش تعداد یکصد و یازده نفر بیش از سهمیه موظف توانست رتبه های عالی کشوری در روند اجرای این طرح پیشگیرانه ملی را از آن خود کند.