- سازمان جوانان جمعیت هلال احمر - http://rcsy.ir -

آغاز اردوهای نشاط و امید اعضای پسر کانون های دانشجویی در اردوگاه مهر بندر انزلی

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، فاطمه بی باک گفت: اردوهای نشاط و امید اعضای پسر کانون های دانشجویی با حضور ۳۸۰ نفر از دبیران و اعضای کانون های دانشجویی به میزبانی استان خوزستان در اردوگاه مهر بندر انزلی آغاز شد.

وی اظهار داشت: دبیران و اعضای فعال کانون های دانشجویی ۳۱ استان بعلاوه مرکز مستقل کیش توسط عوامل اجرایی استان خوزستان پذیرش شدند.

بی باک با بیان اینکه طرح های اجرایی بسیاری از بطن همین کانون های دانشجویی ایجاد و در دستور کار قرار گرفته، گفت: کانون های دانشجویی مهد استعداد های علمی و عملی هستند.

رئیس اداره دانشجویی سازمان جوانان خاطرنشان کرد: جلسات هم اندیشی، آموزش ارتباط موثر و مسیر موفقیت(NLP)، آموزش حفظ ایمنی در محیط های آبی، سورتمه سواری در شهرستان تالش، بازدید از تالاب انزلی و قایق سواری، خرید از بازار منطقه ویژه اقتصادی انزلی، استفاده از طرح سالم سازی دریا و شنا، ورزش صبحگاهی و مسابقات فرهنگی ورزشی و …. برنامه های اجرایی این دوره می باشد.

این مقام مسئول افزود: با توجه به تغییر رویکرد نسبت به سال گذشته از میان کانون های استان فعالین طرح های سازمان که در یک سال گذشته صورت گرفته است از جمله طرح نوروزی، طرح محیط زیست،طرح پیمان، کاروانهای نیکوکاری و …. به این اردو امده اند.

وی در جلسه توجیهی که با حضور سرپرستان استانها، مدیر اردوگاه و عوامل اجرایی استان خوزستان برگزار شد، بیان کرد: سازمان جوانان همه تلاش خود را به کار گرفته است تا در برنامه اردوهای امسال از توانمندی خود اعضا استفاده شود لذا کار را به مجمع کشوری واگذار کرده تا اجرا کننده اصلی باشند.

بی باک گفت: نشست هایی توسط مجمع کشوری کانون های دانشجویی در ساعات مختلف اردو با هراستان برگزار و از نظرات و انتقادات دوستان استفاده و بحث و گفتگوهایی صورت میگیرد تا از توانمندی همه اعضا استانها بهره مندی صورت گیرد همچنین شبها برنامه های مختلفی از جمله شب فرهنگی، جنگ شب اجرا خواهد شد.

لازم به ذکر است، اردوی نشاط و امید دبیران و اعضای پسر کانون های دانشجویی از ۱۹مرداد آغاز و تا ۲۳ مرداد ماه ادامه دارد.

تهیه و تنظیم: محمد مهدی اقبالی