تقدیر از مربیان طرح امید اجتماعی در شهرستان های دشتستان و گناوه

در محل جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه از مربیان طرح امید اجتماعی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ رییس جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه گفت: همزمان با پایان طرح امید اجتماعی در مراسمی از مربیان این طرح در محل جمعیت هلال احمر این شهرستان تقدیر به عمل آمد.

عبدالعلی صیادی افزود: در این مراسم از تعدادی از مربیان این شهرستان با اهداء هدایایی تجلیل به عمل آمد.

وی با بیان اینکه در این جلسه مربیان به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص این طرح پرداختند گفت: در این جلسات مربیان کانون ها ضمن ارائه توضیحاتی در زمینه اجرای این طرح به شرح مراحل آموزشی پرداخت شد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه با اشاره به این خبر گفت: مربیان با حضور در کانون های روستایی، شاخه آزاد و دبیرستان ها به ترویج طرح امید اجتماعی جوان، ازدواج موفق و زندگی آرام می پردازند و این طرح را برای اعضای این کانون ها شرح می دهند.

تقدیر طرح امید اجتماعی در شهرستان دشتستان و تشکر از مربیان
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دشتستان تقدیر و تشکر مربیان طرح امید اجتماعی در این شهرستان خبر داد. رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دشتستان گفت: به مناسبت پایان یافتن طرح امید اجتماعی اعضا فعال از مربیان خود با اهدای گل و هدیه طی مراسمی با حضور تمامی اعضای فعال تقدیر به عمل آوردند.

دکتر دانشگر افزود: نقش کلیدی مربیان به عنوان مجریان آموزش عمومی و الگوهای اولیه دانش آموزان بسیار مهم جلوه می‌کند. چرا که مربیان جامعه، انسان سازان نسل آینده هستند، لذا نقش آنان به گفته حضرت امام خمینی (ره) همچون نقش انبیا است برای مردم.

وی بیان کرد: جوامع پیشرفته جهان اهمیت آموزش عمومی را به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای توسعه دانسته اند و سرمایه گذاری‌های عظیم و بلندمدتی را برای رسیدن به این هدف انجام داده‌اند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دشتستان تصریح کرد: اعضای جوانان شعبه جمعیت هلال احمر شهرستان دشتستان با حضور در مکان های مختلف اقدام به برگزاری کارگاه های طرح امید اجتماعی و کلاس های پیشگیری از آسیب های اجتماعی کردند.

دکتر دانشگر گفت: با آموزش جوانان و پیگیری جوانان علاقمند به ارائه آموزش های لازم در جهت پیشگیری در آسیب های اجتماعی برای قشر های حساس و آسیب پذیر جامعه می پردازیم.

وی ادامه داد: حوزه جوانان هلال احمر با بکارگیری از پتانسیل و توانمندی جوانان برای اجرای بهتر این آموزش ها اقدام به برگزاری کارگاه هایی در این شهرستان پرداخته است.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دشتستان شرح داد: این مربیان آموزش ها را در دو زمانبندی مقدماتی و تخصصی گذرانده و آماده ارائه آموزش به هم سن و سالان خود در برخورد و مواجهه با آسیب های اجتماعی هستند.