گوهر عفاف در صدف حجاب/ تلاش جوانان مازندران در گرامیداشت حجاب و عفاف

معاون امورجوانان استان مازندران از برگزاری کارگاه های آموزشی حجاب و عفاف با هدف ترویج فرهنگ حجاب و آشنایی با فلسفه حجاب در قرآن، در سطح شعب استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران؛ لیلی احمدی با اعلام این خبر افزود: کارگاه های آموزشی حجاب و عفاف در راستای ترویج فرهنگ و حجاب در جامعه و با هدف آشنایی نسل جوان جامعه با فلسفه حجاب و عفاف در قرآن، با حضور و مشارکت بیش از ۴۰۰ نفر از اعضای جوانان جمعیت هلال احمر در سطح شعب استان برگزار شد.

معاون امورجوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران، با تاکید بر نقش و اهمیت حجاب در آرامش و پیشرفت جامعه، گفت: ترویج حجاب و عفاف عامل رشد جامعه به ویژه به لحاظ معنوی و فرهنگی بوده و موجبات کرامت، شخصیت و در درجه مهم تر مصونیت زنان جامعه اسلامی را فراهم خواهد کرد.

لیلی احمدی با اشاره به لزوم نهادینه کردن امر حجاب و عفاف در میان قشر جوان جامعه، بیان کرد: در راستای اجرایی شدن برنامه های حجاب و عفاف، کارگاه های آموزشی با حضور اساتید دانشگاهی در سطح شعب برگزار شد که بیش از ۴۰۰ نفر از اعضای جوان در آن حضور داشتند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در همین زمینه ادامه داد: اعضای جوان این استان با شرکت در راهپیمایی روز حجاب و عفاف، برپایی ایستگاه سلامت در همایش های برگزار شده با همین مناسبت و حضور در نمایشگاه های حجاب مشارکت خود را در ترویج این فرهنگ مقدس به نمایش گذاشتند.

احمدی با اشاره به تاثیر حجاب و عفاف در تحکیم بنیان خانواده، بیان کرد: در راستای اشاعه فرهنگ چادر به عنوان حجاب برتر، ۲۰ نفر از خواهران محجبه عضو جمعیت هلال احمر مورد تقدیر قرار گرفتند.