بسته خبری مرکز امور جوانان زارچ در هفته عفاف و حجاب

مسئول مرکز امور جوانان زارچ از برگزاری برنامه های مختلفی با حضور اعضا کانون جوانان و غنچه های هلال بمناسبت هفته عفاف و حجاب در این مرکز خبر داد.

به گزارش رابط خبری سازمان جوانان در استان یزد؛ کریمی مسئول مرکز امور جوانان زارچ اظهار داشت: بمناسبت هفته عفاف و حجاب با حضور اعضا جوانان و غنچه های هلال  این مرکز برنامه های گوناگونی برگزار شد.
مسئول مرکز امور جوانان زارچ گفت: به همین مناسبت کارگاه نقاشی کودکان با موضوع حجاب اسلامی با همکاری اعضای کانون آزاد در پارک بانوان برگزار شد.
کریمی بیان کرد: این برنامه فرهنگی با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با مقوله عفاف و حجاب همچنین جایگاه و اهمیت آن در سطح جامعه انجام شد.
این مقام مسئول اظهار داشت: همچنین جلسه پرسش و پاسخ پیرامون حجاب و نقش آن در زندگی با حضور اعضای کانون شاخه آزاد در پارک بانوان زارچ برگزار شد.
در این جلسه که یکی از روحانیون زارچ حضور داشت که ایشان ضمن مطالبی در مورد حجاب و عفاف خاطر نشان کرد: یکی از احکام و دستورات اسلام درحوزه فردی و اجتماعی و فرهنگی، احکام پوشش وحجاب زنان و مردان است که می بایست حجاب درون و بیرون را رعایت کنیم چرا که حجاب زینت زن است و در واقع پوششی که درکتاب آسمانی ما قرآن آمده است نوعی از پوشش است برای حفظ کرامت انسانی ومصون ماندن از هوا و هوس و.. بطور کلی یک پوششی است برای سعادت زندگی فردی و اجتماعی.

وی بیان کرد: بانوان جمعیت هلال احمر که در تمامی صحنه ها و حوادث پیشگام در خدمت رسانی به همنوعان خویش می باشند ، تلاش دارند تا با ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، افراد را از گزند انحراف اجتماعی مصون نگاه دارند.