مسابقه عکس کانون دانشجویی یزد با موضوع عفاف و حجاب

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد از برگزاری مسابقه عکس ویژه کانون های دانشجویی با موضوع حجاب و عفاف خبر داد.

به گزارش رابط خبری سازمان جوانان در استان یزد؛ حسین مجیبی فر سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد اظهار داشت: حفظ چشم گوش، قلب و تمامی اعضا و جوارح از هرگونه خطا و عفاف است که حاصل این عفت و حجاب درونی، پوشش ظاهری  است؛ به تعبیری لطیف تر حجاب میوه عفاف است و عفاف ریشه حجاب .

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد بیان داشت: به همین مناسبت  (هفته عفاف و حجاب) مسابقه عکس با این موضوع بین کانون های دانشجویی شهرستان برگزار می گردد.
مجیبی فر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، عفاف از منظر دوربین، خلاقیت هنری، گسترش و تعمیم ارزش‌های حجاب در جامعه از مهم ترین اهداف برگزاری این مسابقه دانست.
فائزه السادات فاطمیون دبیر کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه فرهنگیان نیز گفت: دانشجویان محترم می توانند آثار خود را به دفتر کانون دانشجویی هلال احمر تحویل نمایند.
فاطمیون عنوان داشت: عکس ها باید تولیدی باشند و استفاده از عکس های موجود در اینترنت مجاز نمی باشد و شرکت کنندگان  به همراه آثار خود مشخصات کامل: نام و نام خانوادگی_ شماره تماس_شماره دانشجویی را ارسال نمایند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: به حداکثر سه عکس برگزیده از نگاه داوران بسته به تعداد شرکت کنندگان لوح تقدیر و جوایزی اهدا می گردد.
ضمنا اسامی نفرات برگزیده در کانال هلال احمر دانشگاه فرهنگیان به آدرس @helalycfu  اعلام میشود.