همزمان با اجرای طرح شوق رویش، طرح اردویی “طاها” در قم کلید خورد

همزمان با فصل اوقات فراغت و اجرای شوق رویش، طرح اردویی جمعیت هلال احمر قم با عنوان "طاها" با هدف توان افزایی امدادی و اجرای فعالیت های فرهنگی و تفریحی و کارگروهی در اردوگاه تفریحی وِسف قم آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ طرح اردویی هلال احمر با عنوان “طاها” با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر و مسولان استانی و جمعی از جوانان، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم در اردوگاه تفریحی وِسف قم کلید خورد.

برپایه این گزارش، در این طرح اردویی که شامل برنامه های متنوع از قبیل؛ آموزش کمکهای اولیه، چرخبال امدادی، جنگ شادی برنامه های مفرح ورزشی همچون طناب کشی، تیر اندازی، قایق سواری، مسابقات دارت، بسکتبال، فوتسال و کوهپیمایی با هدف توان افزایی اعضای جمعیت هلال احمر همراه بود.

همچنین اسکان و پذیرایی در سوئیت، پخش فیلم سینمایی و آموزش نجوم و رصد و تماشای بارش ستارگان و برپایی نماز جماعت و بیان احکام و اجرای سایر برنامه های متنوع از دیگر فعالیت های این اردوی دو روزه بود.

گفتنی است، این اردوها با هدف ایجاد همدلی در بین اعضای جمعیت هلال احمر و کسب تندرستی و نشاط به همراه تفریح و سرگرمی در فصل تابستان و دو دوره مجزا ویژه خواهران و برادران عضو جمعیت برگزار می شود.