برگزاری کارگاه آموزشی حجاب و عفاف در شهرستان تسوج

رئیس جمعیت هلال احمرتسوج از برگزاری کارگاه آموزشی ویژه اعضای هلال احمر این شهرستان به مناسبت هفته ملی عفاف و حجاب با بعد روانی، اجتماعی و نشاط و تحکیم خانواده آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ علیرضا داغستانی رئیس جمعیت هلال احمر تسوج گفت: حجاب نقش مهمی در تحکیم و امنیت خانواده ها دارد و دختران ما باید در اجرای این فریضه مهم الهی کوشا باشند.

داغستانی با اشاره به اینکه حجاب فقط مختص یک گروه خاص نیست و همه باید خود را در برابر این ارزش مسئول بدانند گفت: هدف از برگزاری این کلاس  این بود که جوانان ما در هر رشته‌ای که هستند خود را نیز مسئول و موظف بدانند و حداقل چند دقیقه ای هم که شده در کنار تدریس در ارتباط با این ارزش بحث و تبادل نظر شود چرا که تاثیرپذیری این ارزش از طریق قشر فرهیخته برای نسل جوان بیشتر است.

وی بیان کرد: در این کارگاه آموزشی که ۳۰  نفر از اعضاء خواهر حضور داشتند کارشناس قرآنی شهرستان خانم اکبری به سخنرانی پیرامون عفاف و حجاب پرداخت و از اعضاء خواست با حفظ حجاب گوهر وجودی خود را حفظ نمایند و در پایان این کارگاه از خواهران که از پوشش چادر به عنوان حجاب برتر استفاده می نمایند هدایایی از طرف این جمعیت به آنها اهدا گردید.

شما هم نظر خود را ارسال کنید