معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان منصوب شد/ تقدیر از خدمات سرپرست معاونت دانشجویی و جوانان

علی گنج کریمی، مدیرعامل اسبق جمعیت هلال احمر استان کرمان به سمت معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان، منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، معاون جدید دانشجویی و جوانان با حضور رییس، معاونین و روسای ادارات سازمان جوانان، معرفی شد.

دکتر مسعود حبیبی، رییس سازمان جوانان ضمن تشکر از خدمات مسعود آسیما سرپرست معاونت دانشجویی و جوانان گفت: همه کسانی که برای جوانان کار می کنند و دغدغه این قشر از جامعه را دارند، جهادگر هستند و همکاران ما نیز در سازمان جوانان با قبول مسئولیت در تحقق اهداف سازمانی تلاش می کنند.

وی افزود: جوان باوری کار سختی است و هرقدر برای جوانان کار کنیم، کم است. قبول مسئولیت در این حوزه وظیفه سنگینی است که در دوره ۵ ماهه سرپرستی آقای آسیما این مسئولیت به خوبی انجام شد و امیدوارم در زمان حضور آقای گنج کریمی نیز کارها و برنامه ها با جدیت و به طور دقیق پیگیری شود.

در ادامه این جلسه مسعود آسیما گزارشی از فعالیت های معاونت دانشجویی و جوانان در زمان حضور وی از جمله تدوین آیین نامه کار دانشجویی، تحول در پذیرش و اجرای اردوها، تعیین شاخص ها و امتیازات فعالیت جوانان جهت اخذ درجه امدادی، آغاز جایابی چادرهای طرح ایمنی و سلامت، آغاز بخش دوم کمپین ایمنی و سلامت جهت شناسایی اشکالات محورهای مواصلاتی شهرها با کمک خود شما عزیزان، تدوین آیین نامه طرح سحر، تدوین برنامه های جدید برای تیم های سحاب، بررسی و تهیه آمار از امکان ورزشی و پیشنهاد جهت بازگرداندن آنها به حوزه جوانان استانها و … ارائه کرد.

وی ضمن تشکر از همکاری روسای ادارات و کارشناسان معاونت دانشجویی و جوانان گفت: برای معاون جدید سازمان در انجام وظایف محوله آرزوی موفقیت دارم.

علی گنج کریمی نیز در سخنانی با قدردانی از اعتماد رییس سازمان جوانان گفت: امیدوارم حضور من در این مجموعه مثمرثمر باشد و بتوانم ادامه دهنده تلاش ها و راه شما عزیزان باشم.

وی افزود: پیشبرد امور با خردجمعی محقق می شود و تلاش خواهم کرد تا با مشورت و نظرخواهی از کارشناسان و روسای ادارات کارها را انجام دهیم.

معاون دانشجویی و جوانان در پایان خاطرنشان کرد: باتوجه به تجربه حضور چندین ساله ام در سمت مدیرعاملی جمعیت هلال احمر استان کرمان، معتقدم ایده ها و طرح های سازمان جوانان فرصت خوبی برای استان هاست تا بتوانند از این طریق، جمعیت هلال احمر را به اقشار مختلف جامعه معرفی کنند.

در پایان این جلسه از خدمات مسعود آسیما با اهدای لوح سپاس، قدردانی شد. همچنین حکم معاون دانشجویی و جوانان به وی ابلاغ شد.

متن حکم معاون دانشجویی و جوانان:

برادر ارجمند جناب آقای علی گنج کریمی

سلام علیکم

نظر به تعهد شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی در حوزه فعالیت های فرهنگی، بشردوستانه و امدادی به موجب این ابلاغ به عنوان “معاون دانشجویی و جوانان” سازمان جوانان جمعیت هلال احمر منصوب می شوید.

امید است با همکاری و همفکری صاحب نظران و کارشناسان محترم این حوزه و مشارکت موثر جوانان عضو، در قالب مجامع کانون های دانشجویی، جوانان و طلاب و روستایی ضمن بهره گیری از تمام ظرفیت ها و استعدادهای موجود در سازمان، شاهد تحول، نوآوری و ارتقای روزافزون فعالیت های حوزه دانشجویی و جوانان باشیم.

توفیق روزافزون جنابعالی در گسترش فرهنگ بشردوستی و تحقق اهداف عالی جمعیت هلال احمر را از خداوند متعال خواهانم.

دکتر مسعود حبیبی

رییس سازمان جوانان

 

متن لوح تقدیر سرپرست معاونت دانشجویی و جوانان:

برادر عزیز جناب آقای مسعود آسیما

سلام علیکم

برگزاری شایسته طرح ملی “ایمنی و سلامت مسافران نوروزی” و اجرای موفق گام اول طرح “بهرفت” و مدیریت شایسته جنابعالی در برخورداری از نظرات همکاران و مدیران مجموعه فرصتی برای تحقق برنامه ها و فعالیت های حوزه معاونت دانشجویی و جوانان بود. مجامع کانون های دانشجویی و جوانان، برنامه های ویژه تابستان و بازبینی تعدادی از آیین نامه های مرتبط، از خدمات ارزشمندتان در دوران تصدی مسئولیت معاونت دانشجویی و جوانان سازمان می باشد.

امروز که مقرر است در مسئولیت دیگر به خدمات ارزشمندتان ادامه دهیدلازم می دانم صمیمانه از تلاش ارزشمندتان در این دوران تشکر نمایم.

توفیق روزافزون جنابعالی را از خداوند متعال خواهانم.

دکتر مسعود حبیبی

رییس سازمان جوانان

یک دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

  1. محمد says:

    سلام
    جناب اقای دکتر حبیبی قدردانی و تشکراز افراد وکارکنان وتلاشگران حوزه جوانان از سوی شما کاری بسیار پسندیده می باشد. بهتراست به افرادی که مسولیت خدمت به جوانان هلال احمر را از سوی شما دریافت میکنند یاداوری کنید .که انها هم باید از جوانان وتلاشگران این جمعیت تقدیر کنند .ولی متاسفانه از این موضوع چشم پوشی میکنند و دیگر انگیزه ای برای داوطلبان نمی ماند چون هیچگونه تشویقی نمیشوند که بخواهند جذب این حوزه شوند.

Comments are closed.