اجرای موفق مرحله دوم طرح ملی پیمان (پیشگیری موثر از اعتیاد جهت نشاط اجتماعی) با کسب بیش ۱۳۰ گواهینامه طرح پیمان

سعید فکوری ریاست جمعیت هلال احمر قوچان از اجرای موفق مرحله دوم طرح ملی پیمان توسط مرکز امور جوانان هلال احمر قوچان با اجرای کارگاه و همایش های مختلف خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر قوچان؛ سعید فکوری با بیان این خبر گفت: طرح ملی پیمان یکی از طرح های موثر جهت پیشگیری موثر از اعتیاد می باشد که اعضا جوانان هلال احمر شهرستان قوچان همسو با سایر شعب کشور مرحله دوم این طرح را با مو فقیت اجرا کردند.

فکوری ادامه داد: در مرحله دوم این طرح اعضا با تشکیل گروه های هفت نفره زیر نظر سرتیم ها و سر گروه آموزش های لازم را که در غالب هشت ساعت کلاس بود شرکت کردند و با شرکت در آزمون آنلاین این طرح موفق به دریافت گواهینامه معتبر سازمان جونان و ستاد ملی مبارزه با مواد مخدر شدند.

وی افزود: اعضا شرکت کننده در این طرح در ادامه کار در کارگاه آموزشی آشنایی با مواد مخدر و پیشگیری از آن که با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر قوچان برگزار شد شرکت کردند و همچنین با تشکیل زنجیره انسانی نه به اعتیاد و شرکت در جشن بزرگ باد بادکها با  شعار به اعتیاد نه بگویم در محل پارک نشاط قوچان، اهداف این طرح را به مردم قوچان معرفی کردند.