برگزارى مرحله استانى پنجمین دوره از المپیاد آماده دادرس در استان مرکزى

معاون امور جوانان جمعيت هلال احمر استان مركزى از برگزارى مرحله استانى پنجمين مرحله از المپياد آماده طرح ملى دادرس (ويژه خواهران) در اين استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومى جمعیت هلال احمر استان مرکزى؛ آرش اشترى در رابطه با برگزارى مرحله استانى المپیاد دادرس ویژه خواهران بیان داشت: در تاریخ بیست و یکم تیرماه سال جارى، مرحله استانى پنجمین دوره از المپیاد آماده طرح ملى دادرس با ٩ تیم از شعب اراک، خمین، آشتیان، زرندیه، ساوه، غرق آباد، دلیجان، تفرش و شازند در اردوگاه امیرکبیر شهرستان شازند برگزار شد.

اشترى اظهار داشت: دومین روز از اجراى این مسابقات با حضور خانم پاک بین ناظر سازمان جوانان، دکتر محمدى مدیرعامل جمعیت استان، آقاى اشترى معاون جوانان، کارشناسان جوانان استان، رئیس حراست ، آقاى شیرخانى معاون فرهنگى و پرورشى اداره کل آموزش و پرورش، آقاى دمنه معاون تربیت بدنى و سلامت، آقاى على زاده رئیس اداره سلامت، کارشناسان معاونت تربیت بدنى آموزش پرورش و دیگر مسئولین آموزش و پرورش و جمعیت هلال احمر استان و شهرستان برگزار شد.

وى افزود: تیم هاى شرکت کننده طبق قرعه کشى در آیتم هاى مقرر، حاضر شده و بر اساس آموزش هایى که در شعب خود دیده بودند و توضیحاتى که داوران جهت یکسان سازى اطلاعات مى دادند با یکدیگر به رقابت پرداختند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزى عنوان کرد: بعد از جمع بندى امتیازات و مشخص کردن تیم هاى اول تا سوم و تیم منتخب جام بشردوستى، در اختتامیه این مرحله از مسابقات با حضور مسئولین جمعیت هلال احمر و آموزش و پرورش از آنان با اهداى مدال، کاپ و جوایز تقدیر شد.

وى افزود: تیم هایى که موفق به کسب مقام اول تا سوم در این مرحله از مسابقات شدند به ترتیب غرق آباد، آشتیان و اراک بودند و برنده جام بشردوستى نیز دادرسان فعال جمعیت هلال احمر شهرستان دلیجان بودند که در پایان برنامه سرود کانونهاى دانش آموزى را خیلى زیبا اجرا کردند.

اشترى ضمن عرض خداقوت به کلیه عزیزانى که جهت اجراى خوب این المپیاد تلاش کردند، افزود: از همه مسئولین جمعیت هلال احمر و آموزش پرورش که در این المپیاد کنار ما بودند و کادر اجرایى و دیگر عزیزان کمال تشکر داشته و برایشان آرزوى موفقیت روز افزون داریم.

 

عکس: سیده پریا میرطالبی