ویژه برنامه جمعیت هلال احمر شهرستان خواف در روز جهانی مبارزه با دخانیات

اعضای فعال کانون های جمعیت هلال احمر شهرستان خواف در اولین روز از هفته جهانی مبارزه با دخانیات فعالیت های متفاوتی اجرا کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف ،هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت: اعضای کانون های روستایی زوزن و چمن آباد در اولین روز از هفته مبارزه با دخانیات ضمن شرکت در نماز عید سعید فطر با تشکیل زنجیره انسانی و ثبت نام از جوانان علاقمند برای مشارکت در طرح ملی پیمان عید متفاوتی را تجربه نمودند.

رمضانی ضمن تبریک عید سعید فطر به همه مسلمان ویژه اعضای هلال احمر افزود: تا کنون بیش از هشتاد نفر از اعضای این شهرستان در جلسات آموزشی -توجیهی طرح ملی پیمان شرکت نموده اند.

رئیس جمعیت هلال احمر خواف با تاکید بر وظیفه هلال احمر در بحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی افزود :با توجه به بعد مسافت و شرایط ویژه کانون های این شهرستان کارگاههای آموزشی طرح پیمان در کانون ها برگزار می شود.

رمضانی ضمن تبریک عید سعید فطر به همه اعضای هلال احمر افزود: سرگروهای اموزشی طرح یک گروه در فضای مجازی ویژه طرح پیمان با هدف انتقال مطالب آموزشی و تبادل نظر پیرامون طرح تشکیل دادند که دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان و رابط استانی طرح پبمان در آن حضور دارند