رنگ‌ و بوی معنوی با عطر مهربانی افطاری‌ها در سفره‌ های جوانان هلال احمر شیراز و فسا

ماه مبارک رمضان یکی از مناسبت‌هایی است که جوانان هلال احمر در استان فارس با رسوم خاصی آن را برگزار می‌کنند و سر سفره های افطاری میهمان فیض الهی می شوند که بر اصل محبت و بشر دوستی قرار داده شده است و جوانان هلال احمر شهر شیراز و فسا در شب بیست و سومین روز از این ماه پر برکت با برنامه های افطاری تمام معنوی در این ضیافت شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس؛ رییس جمعیت هلال احمر شیراز ضمن ابراز خبر پخت شله زرد شیرازی توسط جوانان کانون خواهران این شعبه گفت: شهر شیراز را شاید کمتر با غذاهای محلی و سنتی‌اش بشناسید غذاهایی که به‌ویژه در ماه مبارک رمضان بوی خوش سادگی و سنت‌های دیرینه آبا و اجدادی را یادآوری می‌کندو اعضای جوانان بر طبق رسم هر ساله با پخت شله زرد و توزیع بین نیازمندان بر سر سفره های مهربانی در ماه ضیافت خدا میزبان شدند.

رشیدی در ادامه گفت: شله زردشیرازی توسط جوانان هلال احمر شعبه شیراز پخته و توزیع شد که به تعداد ۱۵۰ نفر برای نیازمندان بود که با این کار برکت و زیبایی از مهربانی جوانان هلال احمر بر سر سفره های نیازمندان قرار گرفت.

پخت آش نذری محلی شهر فسا توسط جوانان هلال احمر شهر فسا با حضور رییس شعبه و مسئولین اداره نیز برای ایجاد صمیمت و همدلی انجام شد.