از اهدا خون تا محفل انس با قرآن در سیستان و بلوچستان

محمد رضا کرد مسئول امور جوانان گفت :اعضای کانون‌های دانشجویی و جوانان شهرستان ایرانشهر با حضور خود در پایگاه انتقال خون، خون خود را اهدا کردند.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر، وی افزود: این طرح در راستای گسترش فرهنگ نوعدوستی، نهادینه کردن تلاش جهت تامین سلامت انسان‌ها و تسکین آلام بشری در میان مردم به‌ویژه جوانان و نوجوانان در ماه مبارک رمضان است و همه ساله اعضای جوان هلال‌احمر با حضور در مراکز انتقال خون ضمن شرکت در این حرکت خداپسندانه گامی در جهت اهدای زندگی و سلامت نیازمندان برداشته و در این کار نیک سهیم می‌شوند.

فعالیت جوانان و غنچه های هلال احمرسراوان در شب های قدر
بهمن دهواری رییس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان گفت: ۱۵۰  ظرف آش نذری به مناسبت شهادت حضرت علی علیه السلام و شب های پرفضیلت قدر در بین روزه داران سراوانی در موقع افطار توسط اعضای کانون دانشجویی هلال احمرمجتمع اموزش  عالی سراوان توزی شد.

همچنین حضور اعضای کانون های دانش آموزی و غنچه های هلال شهرستان سراوان در ویژه برنامه لیالی قدر و ایام شهادت حضرت علی از دیگر برنامه های اجرایی در این ماه بشمار می رود.

برگزاری محفل نورانی انس با قران مجید توسط اعضای کانون دانش آموزی شهرستان خاش
محمد امین حسین زهی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاش اظهار داشت: اعضای کانون دانش آموزی  شهرستان خاش با برگزاری جلسات جزء خوانی و قرائت قرآن مجید در این ماه پر برکت از برکات معنوی این ماه و شب های قدر بهره مند شدند.

وی گفت: این جلسات در این ماه برای جوانان باعث رشد و شکوفایی روحیه معنوی و انس بیشتر با مفاهیم و ایات قران مجید می‌شود.

همچنین در این جلسات به افرادی که حضور مستمر در مراسم قرائت و جزء خوانی داشتند یک جلد قران مجید اهدا شد.