برپایی ایستگاه صلواتی توسط جوانان مرکزی در لیالی قدر

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از برپایی ایستگاه صلواتی و توزیع نذری توسط اعضای فعال کانون دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی جمعیت هلال احمر استان در لیالی قدر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ آرش اشتری در رابطه با برپایی ایستگاه صلواتی اعضای فعال کانون دانشجویی این جمعیت بیان داشت: در ایام پرفضیلت لیالی قدر در ماه مبارک رمضان اعضای فعال کانون دانشجویی مرکز علمی کاربردی جمعیت هلال احمر استان مرکزی با برپایی ایستگاه صلواتی و توزیع نذری و بسته های افطاری، میزبان مردم روزه دار شهرستان اراک بودند.

وی افزود: اعضای فعال کانون دانشجویی مرکز علمی کاربردی جمعیت هلال احمر استان به همراه مسئول فرهنگی این دانشگاه از عصر مشغول آماده سازی و تدارک نذورات بوده و با کمک یکدیگر سعی در هرچه بهتر برگزار کردن این مراسم داشتند.

اشتری عنوان کرد: این کار در بخش های دیگر جمعیت نیز در این ماه مبارک در قالب سفره های مهربانی در اماکن مختلف شهر برگزار که حضور جوانان فعال شعب جمعیت هلال احمر در این امر بسیار تاثیرگذار و به هر نوعی در این ایام مشغول خدمت رسانی بوده اند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی ضمن قدردانی از زحمات این بزرگواران اظهار داشت: یکی از سنتهای خوبی که در ماه مبارک رمضان در بین مومنان رایج است و ریشه در ایمان مردم دارد، افطاری دادن و میزبانی از روزه داران محترم از نیازمندان تا دوستان و آشنایان بوده و این سنت حسنه در جمعیت هلال احمر هم از جمله برنامه هایی است که با همت جوانان و داوطلبان جمعیت با قوت پابرجاست.