برگزاری کارگاه های مفید آموزشی توسط جوانان مرکزی در لیالی قدر

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از برگزاری کارگاه های مفید آموزشی در ماه مبارک رمضان توسط کانون دانشجویی مرکز علمی کاربردی جمعیت هلال احمر استان قرار داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ آرش اشتری در رابطه با برگزاری کارگاه های مفید آموزشی در لیالی قدر بیان داشت: در ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان و لیالی قدر،  کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر در خانواد ه و افزایش روحیه انتقاد پذیری با تدریس حجت الاسلام حیدری توسط کانون دانشجویی مرکز علمی کاربردی جمعیت هلال احمر استان با حضور مسئول فرهنگی دانشگاه و اعضای فعال این کانون برگزار شد.

اشتری عنوان کرد: سرفصل های تدریس شده که در این کارگاه به آنها با توجه به زمان ناکافی اشارت کوچکی شد همچون فرهنگ شناسی امربه معروف و نهی از منکر، ضرورت عقلی و جایگاه نقلی فریضتین، تعاریف مبنایی و اساسی، شرایط وجوب امربه معروف و نهی از منکر، مراحل و مراتب امربه معروف و نهی از منکر و … بوده است.

حجت الاسلام ضمن عرض تسلیت مولای متقیان امام علی ع به عنوان مدرس این دوره آموزشی اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از موضاعات مهم در دین اسلام بوده و یادگیری آن را به عنوان امری واجب و ضروری قلمداد کرد و اجرا شدن این احکام الهی را گامی مثبت برای ارتقاء شاخص های دینی و مذهبی و فرهنگی در کار و همه امور زندگی دانست.