از تجدید میثاق با شهدای گمنام تا شب زنده داری جوانان هلال احمر رامهرمز در شب های قدر

رییس جمعیت هلال احمر رامهرمز گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان کلاس آموزشی احکام و پرسش و پاسخ در خصوص مسائل شرعی برای جوانان داوطلبان و امداد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، محمد فارسی مدان اظهار کرد: اسلام کامل ترین دین و دین زندگی است و کامل ترین برنامه ها را برای سعادت بشر دارد.

وی با اشاره به برگزاری کلاس احکام برای جوانان و داوطلبان هلال احمر رامهرمز افزود: هدف از برگزاری این کلاس آشنایی با احکام نورانی اسلام در امور مختلف بود، زیرا بسیاری از احکام اسلامی با وظایف و رسالت های هلال احمر در ارتباط است.

رییس جمعیت هلال احمر رامهرمز تصریح کرد: جوانان و داوطلبان هلال احمر باید با احکام اسلامی آشنا باشند تا در مواقع ضروری از آنها بهره گیرند.

جوانان هلال احمر رامهرمز با شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند
رئیس جمعیت هلال احمر رامهرمز افزود: به مناسب ماه مبارک رمضان جوانان و داوطلبان و امدادگران هلال احمر این شهرستان مزار شهدای گمنام را غباروبی کرده و با آنان تجدید میثاق کردند.

فارسی مدان اظهار کرد: هدف از اجرای این برنامه گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و پاسداشت نقش آنها در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس بود.

وی افزود: همه ما باید درس ایثار و جوانمردی را از شهدا بیاموزیم که با تقدیم جان خود الگوی عملی برای ایثارگری هستند.

رئیس جمعیت هلال احمر رامهرمز تصریح کرد: تأسی به شهدا و ادامه راه آنها مایه سعادت دنیوی و اخروی است.

شب زنده داری جوانان و داوطلبان هلال احمر رامهرمز در شب های قدر
رییس جمعیت هلال احمر رامهرمز همچنین گفت: مراسم معنوی احیای شب قدر با حضورجوانان ،داوطلبان، امدادگران عضو هلال احمر این شهرستان برگزار شد.

فارسی مدان اظهار کرد: هدف از برپایی این مراسم ایجاد فضای معنوی برای خودسازی جوانان و انس و الفت آنها با خداوند بود.

وی افزود: شب قدر برترین شب سال است و سرنوشت انسان در این شب رقم می خورد، بنابراین مهم ترین و ارزشمندترین فرصت برای کسب فیوضات معنوی و بهره مندی از برکات این شب بزرگ است.

رییس جمعیت هلال احمر رامهرمز تصریح کرد: شب زنده داری یکی از سنت های ماه مبارک رمضان است که نقشی اساسی در خودسازی معنوی انسان دارد.