- سازمان جوانان جمعیت هلال احمر - http://rcsy.ir -

از حضور غنچه های هلال تا ضیافت افطاری جوانان هلال احمر سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر؛ محمد رضا کرد مسئول امورجوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر گفت: ایستگاه های نقاشی در شب های قدر در مجاور مساجد ،حسینیه ها   برپا شد و کودکان و نوجوانان تفکرات خود را پیرامون شب های قدر بر روی کاغذ ترسیم کردند.

وی افزود:  این ایستگاه ها که با همت و مشارکت اعضای کانون های غنچه های هلال برگزار گردیده بستر ساز شکوفایی استعداد کودک و نوجوان خواهد شد.

کرد همچنین اظهار داشت: نقاشی های ترسیم شده در این ایستگاه ها در قالب منتخبین این تصاویر در نمایشگاه و برنامه های این جمعیت استفاده خواهد شد.

وی تصریح کرد: علاوه بر غنچه های هلال، کودکان و نوجوانان حاضر در مراسم هم در این برنامه مشارکت داشتند که در پایان به اثرات منتخب هدایایی اهدا خواهد شد.

شرکت اعضای کانون دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر در مراسم احیای شب های قدر
 
محمدرضاکرد مسئول امورجوانان شهرستان ایرانشهراظهار داشت: شب قدر فرصتی است برای بازگشت به سوی خدا و توبه کردن از گناهان و پیمودن راه درست، شب قدر فرصتی است برای پاک کردن ظاهر و باطن از هرگونه گناهی به همین منظور اعضای کانون دانشجویی وجوانان هلال احمر این شهرستان مراسم احیای شب های قدر را در هیئت پیروان اهل بیت عصمت و طهارت (ع)برگزار کردند.

همکاری اعضای کانون های دانشجویی و جوانان  جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر در برپایی سفره های سحری هیئت پیروان اهل بیت عصمت و طهارت(ع)
اعضای جوان کانون دانشجویی و جوانان  جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر با تاسی ازسنت حسنه ائمه اطهاربویژه مولی الموحدین حضرت علی (ع)در دستگیری از مستمندان وهم سفره شدن با نیاز مندان سفره سحری برپا نمودند در این مراسم تعداد ۵۳۰نفر از شهروندان ،مسئولین و محبین اهل بیت (ع) که برای احیای شب های قدر در این مراسم حضور داشتند توسط جوانان هلال احمر پذیرایی شدند.