فعالیت های متنوع اعضای هلال احمر شهرستان خواف در لیالی قدر

اعضای کانون سلامی و کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور خواف بمناسبت سالروز شهادت حضرت علی علیه السلام در سلامی ایستگاه صلواتی برپا کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف؛ هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت: اعضای کانون سلامی و کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور با برپایی ایستگاه صلواتی در شهر سلامی هگام افطار از روزه داران پذیرایی نمودند.

رمضانی با اشاره به اینکه شب‌های قدر فرصتی است برای بازگشتن به سوی حضرت حق و توبه کردن از گناهان و پیمودن راه درست گفت: جوانان هلال احمر با تاسی ازسیره  مولای متقیان در این شب ها سعی می کنند در فعالیت های عام المنفعه و بشردوستانه خودجوش خود که توسط اعضا در کانون ها اجرا می شود در راستای کاهش آلام بشری قدم بردارند.

رئیس جمعیت هلال احمر خواف ضمن تشکر از اعضای فعال کانون سلامی و کانون دانشجویی افزود :کانون دانشجویی در اقدامی خداپسندانه برای دومین سال متوالی با کمک های دانشجویان برای تهیه بسته غذایی برای نیازمندان اقدام نموده است.

ویژه برنامه های کانون های روستایی شهرستان خواف در شب قدر
کانون های روستایی زوزن و سده شهرستان خواف در شب شهادت حضرت علی علیه السلام مراسم ویژه ای برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ،هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت :اعضای کانون روستایی زوزن در ضیافت افطاری که توسط یکی از اعضا برگزار شده بود شرکت نمودند.همچنین با حضور در کانون هلال احمر مراسم احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان را برگزار نمودند.

رمضانی در ادامه گفت: اعضای کانون روستایی سده هم در مراسم احیای روستا شرکت کردند. رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ضمن عرض تسلیت بمناسبت سالروز شهادت حضرت علی علیه السلام گفت: مراسم جزء خوانی قرآن کریم در همه کانون ها همه روزه برگزار می گردد.