ارائه خدمات بشردوستانه و امدادی جوانان هلال احمر استان فارس در شب های قدر

معاون امور جوانان هلال احمر فارس درباره ارائه خدمات بهداشتی درمانی به احیاء کنندگان شب‌های قدر در این استان توسط جوانان هلال احمر گفت: به مناسبت فرا رسیدن شب‌های قدر و ایام سوگواری حضرت علی(ع) در شهرستان‌های آباده، کازرون، خرم بید و مساجد مختلف در سطح شهر شیراز، ایستگاه‌های سلامت برپا می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ غلام حسین تجلی اظهار کرد: در ایستگاه‌های سلامت تست قند و فشار خون، همچنین کمک های اولیه در صورت نیاز به مراجعه کنندگان انجام می‌شود.

وی با اشاره به برپایی ۱۰ ایستگاه سلامت در شب‌های قدر در استان فارس، درباره مکان برپایی چادرهای سلامت در این استان بیان کرد: برپایی مراسم در مساجد و تکیه هایی که مراشم شب های قدر انجام می شود برگزار می‌شود.

تجلی با بیان این موضوع که جوانان هلال احمر استان فارس مراسم شب‌های قدر را در حرم مطهر حضرت شاهچراغ برگزار خواهد کرد، خاطرنشان کرد: حضور جوانان هلال احمر در شب های قدر با کاور سازمان جوانان هلال احمر علاوه بر دلگرمی نمازگذاران بر روح معنویت این نشان می افزاید.

بنا بر گزارش ارسالی در شهرستان آباده تعداد ۵۰ مورد به ایستگاه سلامت در شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان مراجعه نمودند و خدمات کمک های اولیه دریافت کردند.