- سازمان جوانان جمعیت هلال احمر - http://rcsy.ir -

از سوی معاونت دانش آموزی سازمان جوانان// نتایج ارزیابی عملکرد استان­ ها در اجرای طرح «پای درس ماه» اعلام شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، سعید بابایی ضمن اعلام این خبر با اشاره به اینکه رتبه بندی براساس گزارش های ارسالی و انعکاس خبری اجرای طرح، انجام شده است، افزود: به منظور تحلیل عملکرد استان­ها در این برنامه، گزارشات دریافتی و خبرهای درج شده مورد بررسی قرار گرفت و استان­ها براساس ارسال به موقع گزارش، پوشش خبری اجرای طرح، ارسال تصاویر باکیفیت و… در چهار سطح عالی، خوب، متوسط و قابل رشد رتبه­ بندی شدند.

وی ادامه داد: در این ارزیابی استان­ های خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، اصفهان، کرمان، خوزستان، تهران، مازندران، همدان، گلستان، بوشهر، اردبیل، کردستان، خراسان جنوبی و قم حائز رتبه عالی شدند.

معاون پیش­ دبستانی و دانش ­آموزی سازمان جوانان در ادامه تصریح کرد: طرح “پای درس ماه” در مراکز استان ها و طی یک روزه برگزار شد و برخی از استانها، این طرح را در سایر شعب نیز اجرا کردند.

بابایی گفت: منبع آموزشی طرح نیز کتابچه­ ای با عنوان “پای درس ماه” بود که قبل از اجرای برنامه در اختیار استان­ ها قرار گرفت.

گفتنی است، طرح «پای درس ماه»، با هدف توانمند سازی و آشنایی مربیان کانون های دانش­ آموزی و غنچه­ های هلال­ احمر با تاریخچه، اصول و اهداف جمعیت هلال­ احمر و ساختار کانونی سازمان جوانان و همچنین به کارگیری صحیح مهارت های امدادی در سطح مهدها و مدارس دارای کانون، استان های کشور به اجرا درآمد.