از سوی معاونت دانش آموزی سازمان جوانان// نتایج ارزیابی عملکرد استان­ ها در اجرای طرح «پای درس ماه» اعلام شد

معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر گفت: پس از اجرای طرح "پای درس ماه"، عملکرد استان ها در اجرای این طرح بررسی شد و استان ها در  چهار سطح عالی، خوب، متوسط و قابل رشد قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، سعید بابایی ضمن اعلام این خبر با اشاره به اینکه رتبه بندی براساس گزارش های ارسالی و انعکاس خبری اجرای طرح، انجام شده است، افزود: به منظور تحلیل عملکرد استان­ها در این برنامه، گزارشات دریافتی و خبرهای درج شده مورد بررسی قرار گرفت و استان­ها براساس ارسال به موقع گزارش، پوشش خبری اجرای طرح، ارسال تصاویر باکیفیت و… در چهار سطح عالی، خوب، متوسط و قابل رشد رتبه­ بندی شدند.

وی ادامه داد: در این ارزیابی استان­ های خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، اصفهان، کرمان، خوزستان، تهران، مازندران، همدان، گلستان، بوشهر، اردبیل، کردستان، خراسان جنوبی و قم حائز رتبه عالی شدند.

معاون پیش­ دبستانی و دانش ­آموزی سازمان جوانان در ادامه تصریح کرد: طرح “پای درس ماه” در مراکز استان ها و طی یک روزه برگزار شد و برخی از استانها، این طرح را در سایر شعب نیز اجرا کردند.

بابایی گفت: منبع آموزشی طرح نیز کتابچه­ ای با عنوان “پای درس ماه” بود که قبل از اجرای برنامه در اختیار استان­ ها قرار گرفت.

گفتنی است، طرح «پای درس ماه»، با هدف توانمند سازی و آشنایی مربیان کانون های دانش­ آموزی و غنچه­ های هلال­ احمر با تاریخچه، اصول و اهداف جمعیت هلال­ احمر و ساختار کانونی سازمان جوانان و همچنین به کارگیری صحیح مهارت های امدادی در سطح مهدها و مدارس دارای کانون، استان های کشور به اجرا درآمد.