دبیرکل جمعیت هلال احمر در مراسم تجدید میثاق جوانان با آرمان های امام خمینی(ره): جمعیت هلال احمر ترجمان خواست امام در کمک به محرومین و مستضعفین و ایجاد یک جامعه سالم است

دبیرکل جمعیت هلال احمر در مراسم تجدید میثاق جوانان هلال احمر با آرمان های حضرت امام خمینی و دیدار با یادگار گرامی ایشان گفت: هلال احمر ترجمان خواسته های امام (ره) است، خواست امام کمک به محرومین و ایجاد یک جامعه سالم بود که هلال احمر در این راستا قدم برمی‌دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر مصطفی محمدیون، در سخنان خود خاطرنشان کرد: امرور خدمات هلال احمر در شش ماه گذشته و حضور نیروهای داوطلب در حوادث اخیر از جمله سیل و زلزله و … گواه این ادعاست. در این مجموعه کسانی حضور دارند که بدون هیچ چشمداشتی و تنها با هدف کمک به انسان ها و کاستن از درد و رنج آنها فعالیت می کنند.

دبیرکل جمعیت هلال احمر افزود: ارزش کار هلال احمر بسیار زیاد و قابل توجه است چراکه این افراد برای کمک به انسان ها همه آنها را یکسان می بینند و برای آنها نژاد و مذهب و … فرقی ندارد.

وی با یادآوری خاطرات خود در زمان حیات حضرت امام خمینی(ره) گفت: سال ۶۵ من اینجا (حسینیه جماران) حضور پیدا کردم. در یکی از عملیات ها برادر من به شهادت رسید و مادر من گفت فقط تقاضای من این است که با امام دیدار کنم و در این مکان خواسته مادر من محقق شد.

محمدیون در پایان یادآور شد: جمعیت هلال احمر بر مبنای اهداف خود که منطبق با اهداف امام و اسلام است قدم برداشته و جمعیتی مردمی برای کمک به مردم است.